„Podle mě jsme byli přeci jen lepší a zaslouženě vyhrálo. Je pravda, že se rozhodlo v poslední třetině,“ přiznal děčínský kouč Petr Miško. Hattrickem se na výhře podílel Jakub Věchet.

Děčínští borci měli optickou převahu, přesto v průběhu druhé třetiny prohrávali 2:3. „Teplice v minulém kole remizovaly s Vinohrady. Takže nějaká kvalita tam určitě je. První třetinu jsme sehráli velmi dobře, jen škoda, že se to neodrazilo na lepším skóre. V té druhé soupeř přidal, my jsme byli na míčku přeci jen pomalejší. Bylo štěstí, že jsme nedostali další branku,“ měl jasno Miško.

Fotbalisté Malšovic (v zeleném) - ilustrační foto.
Fotbalisté Malšovic jsou v karanténě, o víkendu tak nebudou hrát

Za stavu 3:3 pak Predátoři během čtyř minut udeřili celkem třikrát a zápas tak zlomili. „To bylo klíčové, Teplice už nenašly síly na další odpor. My už jsme to klidu dohráli a přidali další branky. Musím pochválit všechny tři řady, jelikož zahrály dobře. Nikdo nevyčníval,“ pochvaloval si.

S pěti body je Děčín po druhém kole na pátém místě. „Vstup je to dobrý. Trochu nás mrzí, že jsme v prvním kole nepřivezli ze Sokolova tři body. Ale nakonec jsme ty dva braly. Tři body doma proti Teplicím byl jasný cíl, který jsme splnili,“ uzavřel vše Petr Miško.

V sobotu 26. září jedou Predátoři ven, když se v Lounech od 17 hodin utkajís tamní Lokomotivou.

DDM Děčín – Dynamo Teplice 9:4 (2:2, 1:1, 6:1)
Branky: Věchet 3, L. Vlček 2, Pilek 2, Dašek, P. Vlček – Rybka 2, Rabel 2.
Děčín: Hrabě – Vrátil, Vítek, Fišer, Zeman, Věchet, Matza, Dašek, Poloprutský, L. Vlček, Martinec, P. Vybíral, Pilek, P. Vlček, Vážný, Fidler.