„Výsledek vypadá hrozivě, ale zase tak špatný zápas jsme neodehráli. Měli jsme i více střel než soupeř,“ začal s hodnocením děčínský brankář Petr Miško.
Po dvou třetinách bylo hotovo, domácí vedli 7:0 a nebylo co řešit. „Musím uznat, že domácí měli parádní nástup, bylo to jako na diskotéce. Kdybychom byli důraznější a přesnější v koncovce, ten výsledek mohl být přijatelnější,“ připustil Miško.

„Utkání jsme doslova odpracovali, a to až příliš rutinně. Chybělo nám nasazení, důraz a přizpůsobili jsme se hře soupeře. Příště se budeme snažit odehrát celý zápas naplno,“ přiznal domácí trenér Martin Klapka.

Dvě kola do konce tak je nováček třetí ligy blízko poslednímu místu. Kdo bude soupeřem v prvním kole play-down? To je zatím stále hodně otevřené.

„Rádi bychom se vyhnuli Plzni, asi nejpřijatelnější by byli pražští Wizardi. Ale uvidíme. Chyběl nám ještě Honza Fidler, který asi nebude příští zápas. V Jaroměři jsme vyloženě nějakou třetinu neprohýřili. Do konce základní části bychom rádi ještě nějaké body získali, abychom si před boji o záchranu zvedli sebevědomí,“ dodal Petr Miško.

Sokol Jaroměř – DDM SANEXCZ Děčín 7:1 (3:0, 4:0, 0:1)

Branky: Emlar 2, Hofman, Hašek, Nožička, Kubina, Hejzlar – Černý.

Děčín: Přeučil (35. Miško) – Kužel, Černý, Věchet, Vážný, Matza, Žáček, Bořuta, Neruda, Petrášek, P. Vybíral, Klein, Pilek.