Z dvoubrankového vítězství se nakonec radoval tým Pop servisu, pro který to znamená už jistý postup a také přiblížení se k vítězství v soutěži, protože posledním soupeřem vedoucího celku jsou Chrochvice. Druhé jsou po očekávané jasné výhře nad béčkem Srbské Kamenice Boletice, které se o druhé postupové místo v přímém souboji utkají v posledním kole s Rudou Hvězdou. Překvapila vysoká prohra béčka Bělé s SČP. První poločas byl ještě vyrovnaný, ve druhém existoval na hřišti jen jeden tým. Boca Juniors opět neudržela celkem vysoké vedení. Vedla 3:0 nad Chrochvicemi. Ty ale srovnaly a sahaly i po vítězství. Hezouni přehráli hlavně diky dobrému prvnímu poločasu céčko Bílého Baletu a posunuli se již na páté místo. Gunners přehráli hlavně díky tomu, že měli lepšího brankáře El Clasico. Hráčem kola byl vyhlášen David Schroll (Pop Servis).

Výsledky 25. kola

El Clasico Bynov – Gunners 6:9 (3:4). 3 Vít, 2 Trnka, Brejcha – 3 Vodička,3 Dou­brava, 2 Zmítko, Pavel Šohaj.

Real Chrochvice – Boca Juniors 3:3 (0:2). 2 Závěta, Turták – Raba, Savčuk, Miško

SČP – SK Snopek Bělá 1946 B 9:2 (2:1). 5 Kirilov, 2 Šmahel, 2 Zdeněk – Garellach, Mihálka.

Hezouni – Bílý Balet C 4:2 (3:0). 2 Ondřej Barilla, Roman Barilla, Plhal – Šimek, Valenta.

Rudá Hvězda – Pop Servis 1:3 (1:3). Kremla – 2 Gurský, Tomáš.

SK Srbská Kamenice B – SCA Boletice 2:6 (0:2). Kašpar, Novotný – 3 Michal Burian, 2 Linek, Hejna.