Spartak doma přejel 6:2 Union Děčín, na dně tabulky se oba týmy srovnaly na třech bodech. Vedoucí Spartak Jiříkov zvládl bitvu v Lipové, kde porazil ve šlágru v té době druhý Šluknov B 3:1 a na čele tabulky má čtyřbodový náskok.

Na stříbrnou pozici poskočil Velký Šenov, který doma smázl 5:0 Březiny. Třetí je Horní Podluží, které z Dolní Poustevny přivezlo tři body za těsnou výhru 2:1.

Načítám výsledky ...

Hrál se tak duel obou nováčků. Dolní Habartice v něm doma uhrály proti FC United Roma remízu 3:3, lépe pak zvládly pokutové kopy. Druhou výhru v sezoně zapsaly Mikulášovice, které vyhrály 4:2 ve Verneřicích. Domácí se naopak přibližují dně tabulky.

Jedenáct branek padl v Benešově nad Ploučnicí, kam dorazila Krásná Lípa. Hosté ještě v 86. minutě vedli 5:4, jenže pak vyrovnal Pop a v 90. minutě rozjásal domácí vítěznou trefou Polanský.

Tabulce střelců aktuálně kraluje Radim Kolář z Benešova, který dal 10 branek. O gól méně dal Jakub Jícha z Krásné Lípy a Dominik Konfršt z Dolních Habartic.