Chytili se příležitosti a i když s omezeními, tak se během několika málo dní podařilo zorganizovat seriál soutěží v běhu na lyžích "Tour de SKI Děčín". Seriál se skládal ze čtyř disciplín – závodu na 5 km, Děčínských sprintů, kombinací běhu na lyžích a běhu SKIRUN a závěrečným lyžařským půlmaratonem.

Celý seriál se roztáhl do několika dní, ve kterých se více než třicítka závodníků předháněla ve vylepšování výsledků. Škoda, že po víkendu došlo k rychlému oteplení a poslední disciplína – lyžařský půlmaraton musel být zrušen. I tak se pořadatelům z KONKORDIA Děčín podařilo zbytek soutěží vyhodnotit a vyhlásit pořadí nejlepších závodníků, kteří si však na oficiální vyhlášení budou muset počkat až situace dovolí.

Nejúspěšnějším závodníkem se stal Michal Havel z KOB Děčín, před Petrem Škálou z Crossfit Děčín a třetí místo si připsal domácí reprezentant KONKORDIA Děčín Tomáš Škach. Celý týden závodění na Labské cyklostezce byl se zájmem sledován přes různá media a krátká reportáž se dostala i do hlavního televizního zpravodajství České televize v sobotu večer.