Areál Dobrá Voda hostil největší MTB akci na českém území JBC 4x Revelations. Na startu nechybělo ani duo GT KUR sport Hynek Strouha a Tomáš Brožík. Kvůli zranění se nemohl závodu zúčastnit Martin Picek. Strouha i Brožík se prodrali vyřazovacím pavoukem až do čtvrtfinále, kde se jim už bohužel nepodařilo postoupit mezi TOP 8. Hynek „růžovák" Strouha bral nakonec skvělé desáté místo a pro nejlepší výsledek kariéry si dojel i Tomáš Brožík, který bral dvanáctou příčku.

Jen o týden později než závod světové série se jel na té stejné trati poslední závod seriálu GHOST 4X CUPu. Na startu se krom úspěšné dvojice Strouha, Brožík ukázal i uzdravený Martin Picek, kterému se ovšem tolik nedařilo. Opět to bylo duo z GT KUR sport týmu, které bylo hodně vidět. Strouha i Brožík se dostali totiž až do finále. Strouha nakonec získal pomyslné stříbro a Brožík po velkém boji skončil čtvrtý.

V celkovém pořadí seriálu nejlépe skončil Tomáš Brožík čtvrtý, Hynek Strouha byl pátý a Martin Picek skončil sedmý.

Po posledním fourcrossovém závodě se také jel předposlední díl seriálu GHOST DUAL CUP. Bohužel Strouha nenavázal na sobotní úspěch a vypadl v souboji s vítězem kvalifikace ve čtvrtfinále, to stačilo pouze na sedmé místo. Naopak Brožík potvrdil sobotní formu a bral třetí místo, když v malém finále porazil lídra seriálu Faistavera. Velkým překvapením bylo finálové umístění Martina Picka, který si dokázal poradit s Dominikem Kvapilem. Zvítězil a posunul se tak průběžně do čela tohoto seriálu o tři body před Faistavera.

Hynek Strouha v dualu drží čtvrté a Tomáš Brožík páté místo, oba mají šanci na třetí místo ještě na posledním závodě v Praze.
Unikátní cyklistický závod s názvem Bobovka Cup se konal v Tanvaldu. Na závody přijeli z GT KUR sport týmu Martin Picek, Milan Myšík a Lukáš Huml.

Lukáš Huml skončil v prvním kole na páté příčce, ve druhém, kde většina závodníků ještě zrychlila, Lukáš spadl na dvojskoku, takže se mu počítal čas z kola prvního, což stačilo na sedmé místo. Velký souboj se očekával mezi Myšíkem a Pickem. První kolo zvládl lépe prvně jmenovaný o půl vteřiny. Ve finálové jízdě si pozice prohodili a Martin Picek bral tak vítězství před Milanem Myšíkem.

Picek tak vyhrál druhý závod po sobě a dostává se po zranění do skvělé formy. ,,První kolo jsem zvolil na jistotu. Na Milana mi chyběl kousíček, tak jsem to ve finále víc pustil, i když místy už to bylo hodně na hraně, ale vyšlo to," radoval se v cíli velmi spokojený Martin Picek.