Okresní přebor

V sedmém kole získala Dobrná první bod, když remizovala s Jamajkou gólem, který vstřelil brankař Dobrné Pospíchal v poslední minutě zápasu. Slovanka dle předpokladů prohrála vysoko s béčkem Bílého Baletu. Krásný Studenec vedl v poločase nad Hezouny o dvě branky, z celkové výhry se ale nakonec radovali Hezouni.

Jílové si bez problémů poradilo s SČP a Alcan porazil v duleu dvou týmů z konce tabulky Srbskou Kamenici.

Pokračovalo i trápení Dece Computers. Tento tým tentokrát prohrál s Notou, které rozhodla po přestávce.

Hráčem kola byl vyhlášen Josef Starý (Nota).

Denas Krásný Studenec – Hezouni 4:5 (3.1). Mokráček a Kurty po 2 – Kohout 4, Knotek.

Dobrná – Jamajka 2:2 (1:1). Michl, Pospíchal – Josef Štěpnička, Košnar.

Autocentrum Jílové – SČP 8.0 (4.0). Vlček 3, Huček a Michalec po 2, Just.

Bílý Balet B – Slovanka 8:1 (3:1). Čermák 3, Betyár a Hanus po 2, Janoušek – Diviš.

Dece Computers – Nota 1:2 (1:1). Cimrman – Starý, Vlčko.

Alcan Děčín – SK Srbská Kamenice 5:3 (3:1). Topolančin, Majerík, Gurega, Klinský – Tomáš Marek, Jírava, Dostál.

I. A třída

V této soutěži byl nejzajímavější souboj mezi Gunners a Boleticemi. Hosté vedli v průběhu prvního poločasu již 4:0 a zdálo se být rozhodnuto. Domácí po té změnili styl hry a dokázali vyrovnat. Nejprve na 5:5 a pak i na konečných 7:7. Druhý tým tabulky Tullamore Dew utrpěl překvapivý debakl od Rudé Hvězdy. Překvapivě se na své další vítězství nadřel vedoucí tým tabulky DC Východ. V utkání s Chrochvicemi vedl 2:0 ale soupeř dokázal vyrovnat a favorit se na konečnou výhru velmi nadřel. Béčko Bělé vedlo nad béčkem Srbské Kamenice 3:0 ale zápas byl nakonec dramatický a Bělá vyhrála se štěstím. Druhého vítězství dosáhla Boca Juniors když bojovným a taktickým výkonem zdolala Pop Servis. Ve výborných a překvapivých výkonech pokračuje Malá Veleň. Hráčem kola byl vyhlášen L. Snopek (R. Hvězda).

Gunners FC – SCA Boletice 7:7 (2:4). Petr Šohaj 4, Nedvěd 3 – Martin Burian a Michal Burian po 3, Kalaš Ivan.

Bílý Balet C – Rozmetadlo Malá Veleň 3:6 (1:3). Bezouška 2, Zíval – R. Culek 3, I. Culek, Wenzel.

SK Bělá B – SK Srbská Kamenice B 5:4 (5:3). Michálka a Němeček po 2, P. Murdych – Novák, Dráb, Zámostvý, Vogl.

Real Chrochvice – DC Východ 2:4 (0:2). Bořuta ml., Čech ml. – Vlk 2, J. Hloušek, M. Kořínek.

Tullamore Dew – Rudá Hvězda 0:7 (0:5). Škába 3, Johan 2, Kremla, Kudrhalt.

Boca Juniors – Pop Servis 5:2 (2:1). Šindler 2, Raba 2, Bedrníček – Marek, Kudrna.