Kadaň – B. Balet Děčín

6:2 (3:1)

Na tento zápas přijeli Děčínští vinou nemocí a pracovního vytížení jen s jedním hráčem na střídání, zatímco domácí měli na lavičce pět náhradníků. Zápas se vyvíjel opatrně a obě mužstva čekala na chybu soupeře a tak byl stav v polovině poločasu stále 0:0, pak se domácím podařila akce, kdy vyražený míč dopravili do prázdné brány a ujali se vedení 1:0. Děčín se snažil šetřit síly a čekal na možnosti brejků, ale domácí tuto možnost nepřipouštěli a po jedné akci, kdy z roku nahodili míč před branku, který propadl do sítě, se ujali vedení 2:0, poté se začali ukazovat také hosté, ale scházelo lepší zakončování akcí, přesto se jedna ujala, Kolář našel Medunu a ten snížil chvíli před poločasem na 2:1 pro domácí. Když se zdálo, že takto poločas skončí, dostali se domácí k míči a deset vteřin před koncem poločasu upravili na 3:1.

Ve druhém poločase domácí bránili své vedení a vyčkávali na chyby Děčína, ten se sice snažil udělat něco s výsledkem, ale narážel na dobrou hru domácích, kteří hrozili z brejků, jeden z nich využili k vedení 4:1. Pak se podařilo snížit Medunou na 4:2. V posledních minutách bylo vidět, že hostům dochází síly a toho dokázali domácí ještě dvakrát využít. Bohužel se ukázalo, že jeden hráč na střídání nestačí.