Skvělý finiš přinesl boxerům TJ Doprava Děčín bronzovou odměnu. Na čtvrté místo tak odsunuli Ústí nad Labem, sami slaví třetí místo v právě skončeném ročníku boxerské extraligy.

Rozhodl o tom poslední duel extraligy, kdy před domácím publikem porazili po výborném výkonu silný BC Prostějov 10:8. Zaplněná Střelnice viděla velmi kvalitní box. Moravané i přes porážku slaví titul. Všechny zápasy okomentoval Milan Jirásek z klubu TJ Doprava Děčín.

Bartoš – Friher 54 kg: Boxer Prostějova udával rytmus po celá tři kola. Bartoš se sice snažil, ale jeho údery neměli razanci. Friher vyhrál 2:1 na body.

Velký – Shakaldajev 56 kg: Oba borci v levém gardu. Velký si držel soupeře na distanc a zaslouženě vyhrál NB.

Kategorie 60 kg: Chval vyhrál bez boje, hosté tuto kategorii neobsadili.

Mesjar – Reitman 64 kg: Za nemocného Gažiho Děčín postavil mladého juniora. Pustil se tvrdě do svého soupeře, ve 3. kole byl však počítán. Reitman nakonec vyhrál na body.

Svoboda – Bosý 69 kg:
Utkání, které roztleskalo celou střelnici. Souboj dvou reprezentantů. Ve 3. kole skvělý Svoboda přitvrdil a Bosý ztrácel dech. Domácí borec vyhrál u všech rozhodčích na body.

Klikar – Besaljan 75 kg:
Mladý boxer z České Kamenice odboxoval proti reprezentantovi dobrý zápas. Besaljan byl ale lepší a zaslouženě vyhrál na body.

Stárek – Borek 81 kg: Vrchol celého duelu. Na MČR ve finále prohrál Stárek právě s Borkem. Byla to bitva o každý centimetr ringu. Stárek, který šikovně rozrážel soupeřův kryt nakonec vyhrál 3:0 na body.

Krajník – Novotný 91 kg: Krajník měl respekt z Novotného, který je v reprezentaci. Krajník v posledním kole ztrácel přehlede a trenér raději utkání vzdal.

Průša – Musil + 91 kg. Prostějovský borec byl o hlavu vyšší. Průša bodoval, ale jeho pověstná uspávačka nepřišla. Musil přežil a prohrál pouze na body.

TJ Doprava tak získala stejně bodů jako SKP Ústí nad Labem. O pořadí tak rozhodovaly jednotlivé faktory – kolik utkání skončilo RSC, KO, kolik borců chybělo v sestavě, nebo bylo napomenuto.

Jelikož Děčín vždy nastoupil v plné sestavě a žádný borec neprohrál KO obsadila TJ Doprava krásné třetí místo. Mistrem se tedy stal BC Prostějov, druhý skončil celek Samson České Budějovice. Čtvrté místo zbylo pro borce z Ústí nad Labem a poslední skončil tým Ostravy.
Bronzový stupínek je velký úspěch jak samotných boxerů tak celého výboru boxu děčínského celku, který děkuje městu a sponzorům, kteří klub TJ Doprava celou sezónu podporovali.