Jejich katem se stali Lvi
z Litvínova, kteří vyhráli 2:1 na zápasy. „Nováčkovská sezóna pro nás končila konečným šestým místem. Není to neúspěch, ale je pravda, že jsme mysleli výše," pravil vedoucí mužstva Michal Tomsa.

Ve druhém zápase, který sehrál Děčín doma, držel Bazzy výborný brankář Štarman. Děčín vyhrál 3:1 a muselo se rozhodnout další den v Litvínově.

V první třetině zahodil Horáček trestné střílení, od té druhé byli domácí Lvi lepším celkem. Děčín bojoval, Štarman se v brance opět překonával, ale obrat se nekonal. Šest minut před koncem přidal Litvínov druhou trefu, postup Lvů potvrdil v samém závěru střelou do odkryté klece Lindner.

II. zápas: Bazzy Děčín – Lev Litvínov 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Děčín: Štarman – Duda, Hovorka, Beránek, Peřka – Drnec (1), Gottfried, Rubeš (1), Hladiš, Novák, Huk, Horáček (1), Pilař.

III. zápas: Lev Litvínov – Bazzy Děčín 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Děčín: Štarman – Duda, Hovorka, Beránek, Gottfried – Horáček, Pilař, Tomsa, Drnec, Huk, Rubeš, Novák.