Bílý Balet DC – SKP Kolín 9:6 (6:2)

V tomto zápase Děčín nastoupil se čtyřmi novými hráči, místo zraněného brankáře Spišáka chytal Beneš a do pole přišli Fichtner, Meduna a J. Murdych. Na začátku zápasu se domácí sehrávali, přesto už v šesté minutě šel Děčín do vedení gólem Betyára (na snímku u míče), který o dvě minuty později zvýšil na 2:0. Domácí pak pod dojmem snadného vedení polevili a hosté ihned trestali. Nejprve snížili na 2:1 a ve 14. minutě se jim podařilo dokonce srovnat skóre na 2:2, Jenže z vyrovnání se neradovali dlouho. Ještě ve čtrnácté minutě totiž dostal Bílý Balet do vedení Meduna a o minutu později přidal Betyár z desetimetrového kopu na rozdíl dvou branek. Když pak za další čtyři minuty přidali ještě po gólů Murdych a Fichtner šlo se do kabin o poločase za stavu 6:2.

Zápas byl velice atraktivní pro diváky, protože se hrál útočný futsal a útoky dominovaly nad obranou. Druhý poločas pokračoval ve stejném tempu a hosté hned na začátku snížili na 6:3, ale ve 26. minutě opět zvýšil vedení domácích na 7:3 Meduna, skóre se po gólu přelévalo až na konečných 9:6 pro Děčín, za který přidali zbývající góly Murdych a Meduna, který byl poté ošetřován po zásahu loktem do obočí (musel na šití). V zápase dobré úrovně byl Balet lepší a konečně se dařilo dávat i góly.

Děčín se posunul po 6. kole na sedmé místo tabulky Divize A. Příští zápas hraje Děčín proti FC 83 Příbram (21. 11. – 21.00 – SH 3. ZŠ Březové Hory – Příbram) a další domácí zápas proti FC Mapa Česká Lípa (28. 11. 20.30 – hala WHC Krásné Březno).

Branky Děčína: Betyár a Meduna po 3, J. Murdych 2, Fichtner.

Bílý Balet: Beneš – Šupka, Janoušek, Betyár, Fichtner, Meduna, Murdych.