„Boxovalo se v nové budově Armex LiveCentrum. Oba soupeři neobsadili váhu 64 kg. Naši kluci z Polska mají kvůli opatřením v souvislosti s koronavirem zákaz startovat. Celkově to ale bylo velice bojovné utkání,“ zhodnotil vše děčínský funkcionář Miloslav Jirásek.

Jak vypadaly jednotlivé zápasy?

60 kg: Zaripov – Aperjan
V této dvojici měli zastoupení cizinci. Oba ukázali jakou mají fyzičku. Zaripov si držel střed ringu a z útoků svého soupeře stále bodoval a zvítězil NB – 2:0.

69 kg: Karvánek – Baláž
Oba už boxují za profesionály. Baláž, bývalý reprezentant, na Karvánka neměl. Ten šikovně měnil gard a než se soupeř srovnal, tak sbíral bod po bodu. Vyhrál u všech rozhodčích – 4:0.

72 kg: Tyityis – Beránek
Oba soupeři se znají z nároďáku. Beránek dostával tvrdé údery na spodek, ale zakončoval většinu akcí. Těsně zvítězil na body – 4:2.

75 kg: Klikar – Ganoška
Klikar je ranař a chtěl utkání brzo ukončit. Zbytečně se vystřílel v prvním a v druhém kole. Ve třetím kole mu již docházely síly a prohrál na body – 4:4.

81 kg: Hořejšek – Mužík
Od zaznění gongu byl Hořejšek lepší. Mužík byl hodně zabalený v krytu a měl viditelný respekt ze svého soupeře. Vydržel Hořejškovi celá tři kola a prohrál u všech rozhodčích NB – 6:4.

91 kg: Trush – Ján
Posila z Ukrajiny Trush měl v Děčíně premiéru. Má úžasnou dělovku v pravačce. V Ústí sestřelil v minulém utkání Hrivňáka a totéž se mu podařilo i v Děčíně. Ján byl na podlaze ringu třikrát počítán a prohrál RSC – 8:4.

91+ kg: Kolařík a Zajíc
Také Kolařík z Třeboně je novou posilou Děčína. Bitva se Zajícem byla pro diváky opravdovou lahůdkou. Bylo neuvěřitelné, jaké údery prostějovský Zajíc unesl. Bylo to nejhezčí utkání odpoledne. Kolařík vyhrál 3:0 na body. Konečný stav – 10:4.

V dalším utkání zajíždí děčínští boxeři do Plzně.