Jsem šťastný. To byla první slova šéftrenéra Beachklubu Pankrác Pavla Krče. A vlastně nic dodávat nemusel.

Jeho svěřenkyně vybojovaly na Halovém mistrovství ČR v plážovém volejbalu hned dvě umístění na bedně. Nejdříve se těšil po jednoznačném vítězství rodačky z Děčína Míši Vorlové s Terezou Vaňkovou v boji o bronz, chvíli na to už oslavoval se Šárkou Nakládalovou a Eliškou Gálovou velký triumf, když dvojice ve vypjatém finále zdolala Martinu Bonnerovou s Bárou Hermannovou.

Hned dva tituly tak zůstaly v tradičně pořádajícím Beachklubu Pankrác.

„Nato, že s děvčaty, vlastně dvěma nově vytvořenými páry, trénuji dva měsíce, je to na dobré cestě. Pokud takhle pojedeme dál, tak si myslím, že bychom tu mohli mít prim. 
A možná i v Evropě," pochvaloval si Pavel Krč.

Úřadující mistryně republiky Míša Vorlová se musela spokojit „jen" s bronzem.

„Blbý volejbal," zavtipkovala. „Dělám si legraci. To třetí místo pro mě znamená hodně. Republiku jsem vyhrála 
s Karolínou Řeháčkovou, se kterou jsem hrála sedm let, 
s Terkou máme za sebou asi tak sedm tréninků," dodala.

Navíc ani její parťačka Tereza Vaňková nebyla ten den úplně ve své kůži, podobně jako Nakládalová byla po nemoci, za poslední dva měsíce byla dvakrát na antibiotikách. „Vzhledem k tomu, že jsem poslední tři týdny trénovala skoro sama, předvedly jsme své maximum," řekla spokojená Vorlová.

Nicméně je si vědoma i herních nedostatků, na jejichž odstraňování začala pracovat okamžitě po skončení MČR.
„I přes některé herní nedostatky vím, že do léta je společným intenzivním tréninkem a fyzickou přípravou odstraníme," doplnila Tereza Vaňková, pro níž je to s Vorlovou první společná medaile.

Michaela Vorlová navíc 
k bronzové medaili přidala hned následující víkend titul 
v halové extralize v plážovém volejbale. Extraliga se skládala z pěti turnajů, ve kterých obsadila dvakrát nejvyšší příčku, dvakrát druhé a jednou třetí místo. Raritou bylo, že každý turnaj odehrála s jinou parťačkou.

Finálový turnaj odehrála 
s aktuální halovou mistryní Šárkou Nakládalovou. Teď už pomalu končí zimní příprava, a na hráčky tak čeká letní příprava v Itálii.