Dejte vědět o úspěších sportovců z celého děčínského okresu a nominujte je v naší anketě!

Vyzýváme funkcionáře, trenéry, ale i samotné borce z jednotlivých klubů a družstev, aby největší úspěchy a výsledky z republikových (ČP), evropských a světových soutěží za rok 2017 zasílali na e-mail jaroslav.zeman@denik.cz

Nominační listina, jež vzejde z podaných návrhů, začne vycházet v průběhu prosince v Děčínském deníku, který je opět oficiálním partnerem této akce.

Vyhlašované kategorie v letošním ročníku jsou: jednotlivci dospělí, jednotlivci mládeže, kolektivy dospělí, kolektivy mládež, trenér mládeže, masters (veteráni) a handicapovaní.

SPORTOVEC - lišta.

Teď už je jen na klubech, koho do vyhlášených kategorií nominují. Hlasovat v anketě bude možno prostřednictvím hlasovacích lístků zveřejňovaných v Děčínském deníku, ale již nyní je možno nominace posílat ve tvaru: příjmení, jméno, oddíl, druh sportu, největší úspěchy (maximálně pět) za rok 2017 na výše uvedený e-mail.

Galavečer se slavnostním předáním cen se uskuteční v pátek 19. ledna od 18 hodin v děčínském Městském divadle.
Na sportovní anketě se podílí tradičně regionální Deník společně s ČUS, SPORT ACTION s. r. o., statutární město Děčín, sportovní kluby a také samotní čtenáři.

Populární anketa slaví krásné a kulaté narozeniny

Ve spolupráci Deníku, ČUS, Krajů a měst pod pořadatelskou taktovkou agentury Sport action s.r.o. se koná  už podvacáté. V řadě okresů však její historie sahá o řadu let a někde dokonce desítek let dále.

Série slavnostních vyhlášení tradičně odstartuje v Jihočeském kraji a pak následně v dalších 40 okresech v rámci slavnostních večerů se dozvíme krále sportovců pro rok 2017.

Jsme rádi, že partnery projektu jsou opět nejsilnější hráči ve svých odvětvích. Generálním partnerem je Česká spořitelna a dvacátý ročník ankety Nejúspěšnější sportovec roku vítá opět mezi partnery sázkovou kancelář Fortuna. Ta se do ankety vrací opět po 12 letech.

SPORTOVEC - lišta.

„Fortuna je tradiční partner sportu nejenom na vrcholové reprezentační úrovni. Stejně tak se dlouhodobě a intenzivně věnujeme i tomu regionálnímu a výkonnostnímu, který, ačkoliv by si ji zasloužil, často zůstává trochu v zákrytu záře reflektorů. Jsme proto velmi rádi, že můžeme spojit naši značku s tradiční anketou, která alespoň jednou ročně ocení úspěšné sportovce napříč všemi regiony nejenom z řad úspěšných profesionálů, ale i méně známých talentovaných nadějí,“ zdůvodnil zapojení Fortuny do projektu ředitel marketingu sázkové kanceláře Fortuna Jan Dobiáš.

Velkou roli Fortuny v jubilejním ročníku potvrzuje za pořádající agenturu Sport Action s.r.o její jednatel Radek Šilhan. „Pro mě je Fortuna srdcovka, v jejích řadách jsem strávil osm krásných profesních let. Vím, jaký vztah má Fortuna ke sportu a rovněž vím, že má snahu sportovnímu prostředí pomáhat. Je to běžné všude ve světě a mám radost, že i my máme takto silného partnera.“