Okresní přebor

V již zmiňovaném šlágru kola Slovanka vedla v průběhu druhého poločasu již 3:0. Soupeř dokázal za stálého deště snížit na jednobrankový rozdíl, ale vyrovnat se mu již nepodařilo.

Na čele soutěže se po druhém kole usadila Bělá s impozantním skóre 17:3, když tentokrát rozstřílela Dobrnou po krásných futsalových akcích na jeden dotek.

Vstup do soutěže se povedl i Notě která bez problémů rozstřílela Alcan. Hezouni se poučili z minulé prohry a bez problémů porazili SČP když plynárenský beton rozebrali již v prvním poločase.

V zápase Dece Computers – Bílý Balet B se hosté dlouho namohli prosadit proti obraně domácích, o svém vítězství rozhodli až v závěru.

Zato Jílové si v Srbské Kamenici otevřelo střelnici a domácí rozebralo již v začátku utkání, dohromady jim nastřílelo třináct gólů.

Hráčem kola byl vyhlášen Zdeněk Erneker (Slovanka).

Výsledky 2. kola

SČP – Hezouni 3:7 (1:5). Kvasnička, Zdeněk, Čepelka – Červenka 4, Ondřej Barilla 2, Knotek.

Nota – Alcan 8:4 (4:0). Ambrož 3, Majer 2, Starý, Klement, Vlčko – Topolačin 2, Majerík, Kozel.

SK Bělá 1946 – FK Dobrná 10:2 (6:1). Fichtner 4, Novotný 2, Veigent 2, Hataš – Pova, Michl.

FC Slovanka – Jamajka 3:2 (1:0). Diviš 2, Jakubec – Schlezinger, Valštýn.

Dece Computers – Bílý Balet B 2:3 (1:1). Martin Muller, Cimrman – Čermák, Růžička, Dedič.

SK Srbská Kamenice – Autocentrum Jílové 3:13 (0:8). Tomáš Marek, Vogl 2 – Huček 6, Just 4, Pavel Lopušan 3.

I. A třída

Hitem okresní futsalové I. A třídy bylo druhé vítězství Chrochvic v historii klubu. Dosáhly jej nad Gunners když po vyrovnaném prvním poločase strhly jediným gólem vítězství na svou stranu. Zatím bez obtíží prochází soutěží DC Východ. Ten sice prohrával o poločase s Malou Velení 1:2, ale ve druhé části sedmi góly jasně otočil zápas.

To Rudá Hvězda rozstřílela béčko Bělé již v prvním poločase a nakonec čepovala desítku. Boletice hrály vyrovnaně v poločase s Pop Servisem ale po obrátce díky lepšímu taktickému výkonu s přehledem dominovaly.

Tullamore Dew přehrál Bocu Juniors jejiž noví hráči musejí nejprve nabrat zkušenosti.

Céčko Bílého Baletu vyhrálo opět se štěstím, tentokrát nad béčkem Srbské Kamenice.

Hráčem kola byl vyhlášen Petr Bořuta st. (Chrochvice).

FC Tullamore Dew – Boca Juniors 5:2 (4:2). D. Korselt 2, Roman Líbal, Vyskočil, Petr Líbal – Savčuk 2.

SCA Boletice – Pop Servis 7:3 (2:2). Michal Burian 4, Roman Kalaš 2, Plozsa – Gurský 2, Schroll.

Rudá Hvězda – SK Bělá 1946 B 10:3 (6:1). Jeřábek 2, Johan 2, Kudrhalt, Kremla, Škába – Bartl 2, Stučka.

Gunners FC – Real Chrochvice 2:3 (2:2). Škrvna 2 – Bořuta st. 2, Černý.

Rozmetadlo Malá Veleň – DC Východ 2:8 (2:1). Rudolf Culek, Kudr – Jakub Hloušek 3, Vlk 2, Martin Kořínek, Veselý, Bertl.

SK Srbská Kamenice B – Bílý Balet C 1:2 (1:1). Hunčovský – Němec, Zíval.