VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nejúspěšnější sportovec Děčínska 2016 – nominace

Děčínsko - O vítězi rozhodnou novináři, sportovní funkcionáři a vy, čtenáři Děčínského deníku. Hlasujte prostřednictvím kupónu.

18.12.2016
SDÍLEJ:

TOMÁŠ VYORAL – vítěz hlavní kategorie pro rok 2015.Foto: DENÍK/Karel Pech

Deník společně s ČUS, SPORT ACTION, s.r.o., městy děčínského regionu a čtenáři opět vybere nejlepší sportovce za rok 2016, kterým předá ocenění na slavnostním galavečeru v pátek 20. ledna od 18.00 v Městském divadle Děčín.

O pořadí rozhodují sportovní novináři a funkcionáři společně se čtenáři Deníku. Hlas svým favoritům můžete posílat na originálním kupónu z novin na adresu Děčínského deníku (Husovo náměstí 36/9, 405 02 Děčín), nebo můžete kupón osobně donést do redakce. Hlasovací kupóny najdete v tištěném vydání Děčínského deníku.

Pro usnadnění hlasování vám tradičně přinášíme nominace, které budeme v průběhu hlasování aktualizovat na webu www.decinskydenik.cz. V té se může objevit sportovec nebo trenér, který je registrován v oddíle spadajícím pod okres Děčín. Hlasování končí 16. ledna 2016!


JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ

Basketbal
Tomáš Vyoral (BK ARMEX Děčín) – rozehrávač, bojuje na hraně reprezentace, patří ke klíčovým hráčům. Obhájce prvenství v naší anketě za rok 2015.
Jakub Houška (BK ARMEX Děčín) – kapitán, srdcař, ale i pivot, který má na hřišti stále co nabídnout. Je znám svými mimosportovními aktivitami, věnuje se charitě.
Robert Landa (BK ARMEX Děčín) – na hřišti je to velký bojovník, odvede hromadu černé práce. Navíc je šéftrenérem mládeže a také vypomáhá jako asistent u mládežnické reprezentace.

Fotbal
Alexander Jakubov (FK Varnsdorf) – nejlepší střelec týmů (10 branek) a druhý nejlepší střelec Fortuna národní ligy po podzimní části.
Radek Porcal (FK Varnsdorf) – na jaře byl kapitánem a oporou Varnsdorfu. V podzimní části hostoval v prvoligovém Slovanu Liberec.

Rychlostní kanoistika
Lenka Hrochová (TJ Kajak Děčín) – vybojovala stříbrnou medaili na maratonském mistrovství Evropy, páté místo získala na světovém šampionátu, 16. místo získala ve Světovém poháru.

Karate
Adam Zdobinský (Sport Relax Děčín) – republikový mistr (JKA), dvakrát bronzový na ME (JKA, ESKA).
Jan Steklý (Karatedó Steklý) – druhé místo na MČR, první místo na Národním poháru ČR.

Box
Martina Schmoranzová (BC Rohovník Armex Děčín) – na ME v Sofii vybojovala bronzovou medaili.

Krasobruslení
Michal Češka (SK KRASO Děčín) – na ME vybojoval 13. místo, bronz vybojoval na mezinárodních závodech v Andoře. Na MS v Bostonu vybojoval 24. místo, 5. příčku si vyjel na Memoriálu Ondřeje Nepely v Bratislavě.

Hokej
Jaroslav Hašek (HC Děčín) – útočník, který má zkušenosti s extraligou i první ligou. Letos zatím vede klubové kanadské bodování.

Veslování
Anna Žabová (VK Slavia Děčín) – trojnásobná zlatá medailistka z MČR, účastnila se mistrovství světa i Evropy.

Outdoor running
Tomáš Fúsek (TOM Mikulášovice) – stal se mistrem ČR v turistickém závodě, na MČR v letním biatlonu získal bronz. V celkovém hodnocení ČP v Outdoor Runingu obsadil 3. příčku, v letním biatlonu pak 5. místo. V závěru sezony 2016 se stal navíc mezinárodním vicemistrem.
Michaela Kreibichová (TOM Mikulášovice) – v celkovém národním žebříčku obsadila 3. místo, stala se mistryní republiky v jednotlivcích i ve štafetách.

Silový trojboj
Daniel Pianka (OST Varnsdorf) – dvakrát se stal absolutním vicemistrem světa, vytvořil dva nové světové rekordy. Stal se také absolutním mistrem ČR v mrtvém tahu EQ a absolutním vicemistrem ČR v mrtvém tahu RAW.

JEDNOTLIVCI MLÁDEŽ

Basketbal
Matěj Anderle (BK ARMEX Děčín) – vybojoval 4. místo na MČR U 17 s týmem Litoměřic.

Fotbal
Miroslav Luňák (FK Varnsdorf) – kapitán U 19, probojoval se do kádru A týmu, kde si připsal dva druholigové starty.

Rychlostní kanoistika
Kateřina Zárubová (TJ Kajak Děčín) – šestinásobná mistryně ČR v singlu, deblu i čtyřkajaku, 5. a 7. místo vybojovala v závodě OH nadějí. Dále se probojovala do semifinále MEJ, dvakrát stříbrná a jednou bronzová na MR Piešťany, vítězka celkového hodnocení ČP.
Ivana Boháčová (TJ Kajak Děčín) – pětinásobná mistyně ČR v singlu, deblu i čtyřkajaku, 3. místo v žebříčku ČP, nominována do reprezentace ČR pro Závod OH nadějí a MR v Piešťanech, kde bohužel ze zdravotních důvodů nemohla startovat.

Karate
Adéla Steklá (Karatedó Steklý) – získala dvě stříbrné medaile na MČR, druhé místo získala i na Národním poháru.

Judo
Jakub John (SK Judo Děčín) – dorostenecký mistr republiky těžké váhy v judu pro rok 2016.

Outdoor running
Andrea Fúsková (TOM Mikulášovice) – v závodech ČP se pravidelně řadila do první pětky, získala bronz na Mistrovství České republiky v jednotlivcích. Velkým úspěchem byl její finiš na posledním úseku v závodě štafet na MČR, ze třetího místa nakonec mikulášovická děvčata brala zlato.

Vodní motorismus
Jiří Brož (KVM Děčín) – v roce 2016 obhájil titul Mistr České republiky v kategorii M5 Formula Future.

Hokej
Anna Jiřina Pavlasová (HC Děčín) – hráčka mladších žáků, kteří hrají nejvyšší domácí soutěž v této kategorii, navíc členka reprezentace U 15, která je držitelkou bronzové medaile z rychlobruslení jednotlivců a stříbrné medaile ve stejné disciplíně ve štafetovém závodu družstev ze zimní olympiády mládeže.

KOLEKTIV DOSPĚLÝCH

BK ARMEX Děčín (basketbal) – v sezóně 2015/16 obhájili stříbrné medaile, druhé místo získali i v ČP. I letos se drží v první trojce Kooperativa NBL.
FK Varnsdorf (fotbal) – účastník Fortuna národní ligy, po podzimu jim patří 10. místo.
HC Děčín (hokej) – letos se hokejisté drží okolo pátého místa, cílem je play-off.
FBC DDM Děčín (florbal) – muži postoupili do divize, kde jako nováček bojují o špičku tabulky.
BC Rohovník Armex Děčín (box) – pravidelný účastník extraligy.
TOM Mikulášovice (out-door running) – v celkovém hodnocení celostátní týmové soutěže obsadily Mikulášovice třetí místo. S přispěním skvělých výkonů jednotlivých členů ve svých kategoriích se staly republikovými mistry v týmové soutěži. Sezonu pak završily opět českým mistrovským titulem ve štafetách.
OST Varnsdorf (silový trojboj) – parádní vystoupení na MS a také na MČR dorostenců v benchpressu. Sezónu oddíl zakončil triumfem na MČR v mrtvém tahu, kde obsadil absolutně první místo v konkurenci dalších českých oddílů.

KOLEKTIV MLÁDEŽE

VSK Spartak Děčín (volejbal) – bez vlastního zázemí letos juniorky naplno ovládly úvodní fázi první ligy a suverénně postoupily do nadstavby. Navíc vypomáhají i ženskému týmu.
TJ Kajak Děčín (rychlostní kanoistika) – družstvo žáků a dorostenců vybojovalo 22 medailí na MČR, devět závodníků bylo vybráno do Sportovního centra mládeže, tři závodníci jsou v juniorské reprezentaci.
KVM Děčín (vodní motorismus) – tým vyhrál MČR, hned čtyři závodníci mají republikový titul, tři závodníci se nominovali na MS v Lotyššku.
FBC DDM Děčín (florbal) – starší žáci postoupili na MČR. Z 220 týmů se tak probojovali do TOP 12.
FK Varnsdorf (fotbal) – tým U 19 na podzim v krajském přeboru neztratil ani bod.
HC Děčín (hokej) – mladší žáci C pod vedením trenéra Volrába drží stabilní výkony v nejvyšší soutěži dané kategorie. Ve vyrovnané tabulce za sebou nechává extraligová nebo prvoligová mužstva.
Karatedó Steklý (karate) – tým získal druhé místo na MČR a na Národní lize.
BK ARMEX Děčín (basketbal) – tým U 12 získal 2. místo na Festivalu minižáků v Ostravě).

TRENÉR MLÁDEŽE

Libor Macháček (fotbal) – vede tým U 19, na podzim s ním v KP neztratil ani bod.
Martin Luka (hokej) – někdejší hráč HC Děčín se již 15 let se věnuje trénování mládežnických celků v našem oddíle.
Robert Landa (basketbal) – šéftrenér mládeže BK Děčín, asistent trenéra reprezentace žen ME U16 a MS U17.
Pavel Mahn (judo) – dlouholetý veleúspěšný trenér děčínských judistických nadějí. Jeho rukama prošlo mnoho následných medailistů z republikových i mezinárodních soutěží.
Lenka Demuthová (volejbal) – úspěšně vede juniorky v první lize, úvodní fázi vyhrál Spartak naprosto dominantně.
Tomáš Charvát (rychlostní kanoistika) – trenér dorostu a juniorů, 12 medailí z MČR, 5 závodníků v SCM, 4 závodníci v juniorské reprezentaci ČR.
Jan Steklý (karate) – v roce 2016 jeho žákovský kádr vybojoval řadu zlatých medailí na Mistrovství ČR a stal se vicemistrem České národní ligy. Mládež trénuje už 22 let.

MASTERS (VETERÁNI)

Jan Steklý (karate) – v roce 2016 se stal republikovým mistrem.
Lenka Königová (judo) – nejlepší světová judistka své kategorie a úřadující mistryně světa a Evropy. Na ME v chorvatské Poreči brala zlato a ve Fort Lauderdale v USA taktéž. Zároveň je i mistryní ČR a mezinárodní mistryní Slovenska a Maďarska.
Tomáš Tonder (rychlostní kanoistika) – republikový mistr v kategorii K1 masters.

HANDICAPOVANÍ

Petr Kumstát (AVAZ Děčín) – Mistr ČR v kuželkách Českého svazu těles. postiž. sportovců (ČSTPS) v kat. lehce postižení, vítěz celého seriálu ČP v kuželkách ČSTPS v kategorii LP1.
Jaroslav Roháček (AVAZ Děčín) – výborný kuželkář a pravidelně třetí v celorepublikových turnajích Avazu Děčín v kuželkách.
Josef Štecha (AVAZ Děčín) – výborný kuželkář a stále druhý v celorepublikových turnajích Avazu Děčín v kuželkách v kategorii mužů.

Autor: Jaroslav Zeman

18.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

2475 - Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecná sestra v17 500 Kč

Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecná sestra v sociálních službách - s registrací. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 17500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Dolní Chřibská č.p. 302, 407 44 Chřibská., Požadavky:, Trestní bezúhonnost, zodpovědnost, flexibilita, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B (výhodou). Ochota pečovat o jedince s psychiatrickou diagnózou a s obtížemi v komunikaci. V případě oboustranné spokojenosti bude pracovní smlouva po jednom roce uzavřena již na dobu neurčitou., Nabízené výhody:, Příspěvek na dopravu; stravování v rámci pracovní směny zdarma; svoz zaměstnanců od zastávky autobusu a zpět (z náměstí a zpět na náměstí v Chřibské); příspěvek zaměstnavatele na povinné vzdělávání ohodnocené kreditními body dle pravidel ČAS; dodatková dovolená 4 dny ročně (čerpá se formou víkendových team buildingových setkání); náborový příspěvek. Součástí mzdy je také rizikový příplatek za práci ve ztížených podmínkách (cílová skupina našich klientů - péče o osoby s chronickým duševním onemocněním) a podle mzdového předpisu náleží zaměstnancům v dlouhodobém pracovním poměru věrnostní odměna. Individuální a osobní přístup., Kontakt: telefonicky 8:00 - 16:00, e-mailem zaslat profesní životopis. Pracoviště: Jipro-cash s.r.o. - pracoviště, 407 44 Chřibská. Informace: Igor Prokeš, +420 777 587 885.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka12 800 Kč

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Pracovník pomocných provozů - úklid. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12800 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Dolní Chřibská č.p. 302, 407 44 Chřibská., Požadavky:, Trestní bezúhonnost, zodpovědnost, flexibilita. V případě setrvání v zaměstnání bude pracovní smlouva po jednom roce uzavřena již na dobu neurčitou., Nabízené výhody:, Příspěvek na dopravu; stravování v rámci pracovní směny zdarma; svoz zaměstnanců od zastávky autobusu a zpět (z náměstí a zpět na náměstí v Chřibské); dodatková dovolená 4 dny ročně (čerpá se formou víkendových team buildingových setkání). Součástí mzdy je také rizikový příplatek za práci ve ztížených podmínkách a podle mzdového předpisu náleží zaměstnancům v dlouhodobém pracovním poměru věrnostní odměna. Individuální přístup., Kontakt: telefonicky 7:00 - 16:00, e-mailem zaslat profesní životopis. Pracoviště: Jipro-cash s.r.o. - pracoviště, 407 44 Chřibská. Informace: Eva Šplíchalová, +420 412 314 003,774 492 857.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu115 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidič nákladního automobilu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 115 kč, mzda max. 115 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: [i] Počátek výkonu práce: Děčín, Papírnická 604/3, Rozbělesy, 405 02 Děčín, Nástup možný ihned., , Požadujeme:, - vzdělání: střední odborné s výučním listem, střední odborné, - ŘP skupiny C+E, - karta řidiče, - profesní průkaz, - strojní průkaz - výhodou, - dopravně psychologické vyšetření, - osobní přístup, loajalita, pečlivost, zodpovědnost, - flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, - bezúhonnost, , náplň práce:, - obsluha nákladního automobilu, - obsluha zdvihací ruky na automobilu, - základní údržba a opravy nákladního automobilu, , Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, finanční odměny při životních jubileích, dovolená navíc, , Kontaktní osoba: Hana Novotná, první kontakt telefonicky na č. 606 790 093, nebo e-mailem: novotna@kovosrot.cz.. Pracoviště: Kovošrot group cz a.s. - 02, Papírnická, č.p. 604, 405 02 Děčín 2. Informace: Hana Novotná, .

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce11 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka pečiva. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 11000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM., Nástup možný ihned., , Nabídka a prodej pečiva na čtyřech provozovnách dle bydliště uchazeče:, Žerotínova č.p. 141/2, Děčín III-Staré Město, Verneřická 259, Děčín 32, Kamenická 900/64, Děčín 2, Uhelná 1982/5, Děčín 4, , Zkrácený úvazek na 32,5 hodin týdně. Prodej pečiva v provozovně na dvě směny., Práce od pondělí do pátku, 5 hodin denně. Jednou za 14 dní práce v sobotu na 5 hodin., , Náplň práce:, prodej pečiva, obsluha pokladny, komunikace se zákazníky, příprava zboží do regálů, úklid prodejny na konci směny (vytírání, omývání), , Požadavky na zdravotní stav:, práce převážně ve stoje, občasná chůze. Zvedání břemen (bedýnky s pečivem) jen příležitostně. Práce nevyžaduje jemnou motoriku, prostory nejsou bezbariérové. Práce není vykonávána pod tlakem, není potřeba profesního rozvoje. Je připraven spolupracovník - tutor., , Možnost prodloužení pracovního poměru., , Kontaktní osoba: Kristina Štalcerová, tel. 736 538 392, volat mezi 9:00 - 15:00. , Otto Štalcer, tel. 736 538 355, Osobní jednání je nutné! Adresa: Verneřická 259, Děčín 32.. Pracoviště: Kristina štalcerová - 01 (místo podnikání), Verneřická, č.p. 259, 407 11 Děčín 9. Informace: Kristina Štalcerová, +420 736 538 392.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn Deníku – čtvrtek 22. února 2018

Opařené dítě, Štěpánkova nová role a marné skandování bělehradských: videa dne

Čeští hokejisté zatím v olympijském turnaji jen vítězí. Bude to platit i po páteční bitvě s Rusy?
19

ANKETA: Rusové budí respekt. Češi je ale mohou porazit

Děčínské Medvědy sestřelil veterán Jan Hlaváč

Děčín - Děčín vyrazil do Vrchlabí s pouhými třinácti hráči, za domácí nastoupil mistr světa Jan Hlaváč.

Opilci byli na Děčínsku loni u 59 bouraček, dva lidé zemřeli

Děčínsko /INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ – Největší podíl nehod, ve kterých roli hrál alkohol, byl v kraji v okrese Děčín.

KRÁTCE: Co se děje na Děčínsku? Přečtěte si stručný přehled

Děčínsko - Otrávené návnady pro psy v Boleticích, úmrtí sraženého chodce v České Kamenici nebo karatisté na děčínském zámku.

Prověřte své znalosti z matematiky v dnešním testu Deníku

Dostali byste se na střední školu? Zkuste si, jak těžké to mají žáci při přijímacích zkouškách. V dnešním tištěném Deníku najdete druhý z testů, které jsme pro vás připravili. Prověří vaše znalosti matematiky. Příští týden vás pak čeká další test. Kupte si Deník a ověřte znalosti své i znalosti svých dětí. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT