Na tuto vrcholnou mistrovskou soutěž se nominovalo i sedmnáct závodníků z Karate klubu Děčín – Jan Steklý.

Nejúspěšnějším z klubu byl učitel Jan Steklý, který získal titul mistra České republiky (na snímku). Druhým úspěšným byl Ondřej Frolda, kterému se dařilo v kumite žáků, kdy ve finále obsadil výborné třetí místo.

Dále se dařilo Lucii Nesrovnalové, která obsadila třetí místo v kumite juniorek. Třetí místo vybojoval i Josef Konečný v dorostu.

V kategorii Masters se neztratil Milan Káža, když v kumite postoupil až do finále, kde získal cenné třetí místo.

„V neposlední řadě náš klub dobře reprezentovali Filip Topš, Anna Možná, Jakub Malíř, Jan Šedivka, Gabriela Janíčková, Kateřina Podhorníková, Jana Kohlertová, Richard Hartmann, Ladislav Švehla, Ricardo Leon, Eliška Brabcová, Nikola Dvořáková a Lenka Skružná. Až na dva závodníky se všichni probojovali do semifinále, což je pro začínající závodníky velký úspěch,“ pochvaloval si hlavní trenér děčínského klubu Jan Steklý a dodal: „Chtěl bych poděkovat všem reprezentantům našeho klubu za velmi dobré výsledky a to nejen na této vrcholné soutěži, které se samozřejmě odrazili na celoroční tvrdé přípravě a hlavně na jejich chuti cvičit a v neposlední řadě i na dobré partě, která u nás v klubu panuje. Těmito výsledky jsme nereprezentovali jenom sami sebe, náš klub, ale především město Děčín.