„Chtěly jsme se předvést v dobrém světle a to se podařilo. První set jsme prohrály. Ve druhém setu jsme ztratily dost balónu špatným příjmem, ale i tak jsme soupeřky dokázaly v koncovce potrápit a dotáhnout to na 23:25. Do třetího setu jsme zvedly hlavy a dařilo se. Měly jsme výborné pole,“ pochvaloval si volejbalistka Veronika Jindřichová, která zářila díky svému podání právě v posledním setu.

Druhý zápas se odehrál za lepší divácké kulisy a nabídl všech pět setů. Šťastnější nakonec byly opět hostující hráčky. „Atmosféra v hale byla lepší než ráno, soupeřky byly průbojnější a bojovnost jim v tomhle zápase nechyběla. Nastoupily jsme v jiném složení než v prvním zápase a zahrál si opravdu každý. Opět se dařilo na podání, na síti i na bloku. Zápas byl vyrovnaný po celé čtyři sety a my nastoupily do tiebreaku s chutí vyhrát a ukončily jsme zápas za stavu 15:8. Z Jablonce si vezmeme krásných pět bodíků,“ dodala Jindřichová.

Bižuterie Jablonec n. N. - Spartak Děčín Rumburk 1:3 (-16, 23, -15, -11) a 2:3 (-15, 20, -21, 15, -8)

Sestava: Beranová M., Acsová K., Hýblová A., Strzepková E., Strzepková L., Plíhalová M., Bojčevová N., Demuthová A., Benešová N,. Jindřichová V., Hýblová M. Trenér: Dopita P.