Divize muži

Rezerva děčínských mužů přivítala na domácích stolech družstvo TJ Chemičky Ústí nad Labem A a byla úspěšná.

Utkání se pro děčínskou rezervu nevyvíjelo dobře a od samého začátku stále dotahovala vedení hráčů Chemičky. Domácí hráči prohrávali 3:2, 6:5, ale pokaždé se jim podařilo náskok soupeřů vymazat a srovnat. Poslední vedení hráčů Chemičky bylo 8:6 a s děčínskou rezervou to opět vypadalo špatně. Děčínští hráči se však nevzdali a v posledních zápasech Dyškantová, Rambousková, Svěchota ani Rambousek neprohráli a otočili výsledek na 10:8 v jejich prospěch.

SKST Děčín B – TJ Chemička Ústí nad Labem A 10:8. Body: Z. Dyškantová 4,5, Rambousková 2,5, Rambousek 2, Svěchota 1, Ploštica 0 – Svrček 3, Hybler 2,5, Mašek 1,5, Nechyba 1.

KP II – muži

Děčínské mužské céčko zajíždělo ke svým utkáním do krajského města a představilo se na stolech TJ Slavoje Severotuk Ústí nad Labem E a TJ Chemičky Ústí nad Labem B.

V prvním utkání si děčínský C tým zahrál na stolech Slavoje a na zkušené domácí družstvo nestačili. Hráči Slavoje po vyhraných čtyřhrách se ujali vedení, které v průběhu utkání neustále zvyšovali až na konečných 14:4.

Ke druhému duelu nastoupili děčínští hráči na stoly rezervy Chemičky Ústí n. L. I v tomto utkání děčínští hráči prohráli obě čtyřhry, ale dařilo se jim být v kontaktu domácích hráčů a to až do stavu 9:6 (5:3 a 7:5). Za tohoto stavu vyhráli domácí hráči tři zápasy v řadě a o utkání bylo rozhodnuto.

TJ Slavoj Ústí nad Labem E – SKST Děčín C 14:4. Body: Děčín – Babička a Štípek 2, J. Dyškantová a Nebohý 0. Ústí n. L. – Karásek 4,5, Pakandl a Trubák 3,5, Mayhofer 2,5.

TJ Chemička Ústí nad Labem B – SKST Děčín C 12:6. Body: Děčín – Babička 3, J. Dyškantová 2 Nebohý 1, Štípek 0. Ústí n. L. – Kindl a Schneider 4,5, Hausler a Komárek 1,5, Karásek 1.

MČR mužů a žen

V rakovnické herně stolního tenisu se uskutečnilo Mistrovství České republiky mužů a žen. Na tomto vyvrcholení sezony měl zastoupení i děčínský oddíl. V kategorii mužů ho reprezentoval Polanský a v kategorii žen to byly Z. Dyškantová, Rambousková a Šámalová.

Všichni děčínští hráči se museli se soupeři utkat nejprve v páteční kvalifikaci ve skupinách. Z této kvalifikace se pak podařilo postoupit do vyřazovacích bojů o umístění pouze Z. Dyškantové, Polanský obsadil ve skupině 3 místo, Rambousková 2. místo a Šámalová 5 místo. V prvním kole vyřazovacích bojů přiřkl Dyškantové los Ságlovou z Litoměřic se kterou po boji prohrála 4:1 a obsadila konečné 17. – 24. místo. I tak všichni zástupci děčínského oddílu zaslouží poděkování.