Nejprve společně odjely na první mezinárodní turnaj na Mallorcu, kde obhajovaly vítězství z minulého roku. Na turnaj se sjelo 35 ženských a šedesát mužských týmů z celé Evropy, ale především ze Španělska. Organizátoři ro ně připravili patnáct beachvolejbalových kurtů, z čehož je patrné, že to byla opravdu obrovská akce a děčínská volejbalistka si to dokázala pořádně užít.

„V sobotu jsme vyhráli šest zápasů a v neděli náš čekaly další tři, takže to bylo velmi fyzicky náročné,“ poznamenala sympatická Míša Vorlová. Do finále se dívky probojovaly bez ztráty setu. Finále sehrály proti španělským juniorským reprezentantkám, které tam měly převahu fanoušků, ale i přesto slavila v dramatických koncovkách úspěch bojovnost českého páru, který vyhrál 2:0.

„Finále jsme si opravdu užily, plné tribuny diváků, hudba, moře, slunce a výhra – co víc si můžou beachvolejbalisté přát,“ prohodila navýsost spokojená Michaela. Jako doprovodný program se hrál turnaj mixů, na kterém obsadila děčínská beachvolejbalistka se švýcarským extraligovým hráčem 2. místo.

Nedlouho po návratu z Mallorky se volejbalistky zúčastnily dvou exhibičních turnajů spolu s olympijskými sportovci jako např. děčínským Tomášem Krausem, krasobruslařem Tomášem Wernerem, Ondřejem Synkem, týmem bobistů atd.

„Teď už se začínáme soustředit na jeden z nejdůležitějších turnajů sezóny a to Mistrovství států střední Evropy, kde máme zajištěno účast v hlavní soutěži. Turnaj se bude hrát 3. – 6. června v rakouském Badenu,“ odtajnila nejbližší program Míša Vorlová.