Ten sice vedl nad Tullamore Dew brzy po zahájení 2:0 ale po přestávce převzal otěže zápasu soupeř a čtyřmi góly otočil skóre zápasu. Toho využila Malá Veleň a poprvé v historii klubu se dostala na čelo tabulky. Její vítězství nad Rudou Hvězdou se ale rodilo těžce. Zápas byl až do konce vyrovnaný a konečném vítězství Veleně rozhodl hlavně její brankař Martinec.

Pop Servis vyměnil brankáře a oba své zápasy zatím vyhrál. Tentokrát nad Gunners kteří nebyli horší, ale ztroskotávali na výborném brankáři Markovi. Mužstvem měsíce října je překvapivě Boca Juniors která zvítězila po čtvrté za sebou. Tentokrát se její vítězství nad Chrochvicemi zrodilo ve druhém poločase zápasu. Céčko Bílého Baletu si s obtížemi poradilo s béčkem Bělé. Vyhrálo jen o gól a to ještě Bělá neproměnila v závěru penaltu. Očekávaného vítězství dosáhly Boletice nad béčkem Srbské Kamenice když již v první půli nastřílely osm gólů. Hráčem kola byl vyhlášen Petr Čermák (Pop Servis).

I. A třída - Výsledky 10. kola

Rozmetadlo Malá Veleň – Rudá Hvězda 2:1 (2:0). Růžička, Meduna – Škába.

DC Východ – Tullamore Dew 3:5 (0.2). Martin Kořínek 2, Vlk – Svoboda 2, Petr Líbal, Roman Líbal,Korselt.

Pop Servis – Gunners FC 3:1 (1:0). Čermák 2, Scholl – Škrvna.

SK Bělá 1946 B – Bílý Balet C 4:5 (1:3). Petr Murdych 2, Matys, Fujera – Mitro a Šimek po 2, Němec.

Boca Juniors – Real CHrochvice 7:2 (2:1). Raba a Savčuk po 2, Šindler, Bedrníček, Litochleb – Černý, Hložek.

SK Srbská Kamenice B – SCA Boletice 3:13 (1:8). Šafránek 2, Vogl – Roman Kalaš 7, Plzsa 4, Jahoda, Michal Burian.