Slavoj Děčín – ELP Jablonec B 21:16 (9:7). V úvodu předehrávky 5. kola se domácí muži ujali dvoubrankového vedení a to si udrželi až do přestávky. Ve druhém poločase si během prvních deseti minut vytvořili sedmibrankový náskok (14:7) a v minutě sedmnácté vedl již 17:8. Závěr byl zbytečně nervózní a hostům se podařilo stav kosmeticky upravit.

Sestava a branky Slavoje: Hubený, Miler – Houda 5, Opustil 4, Kasl 3, Ledvina, Primus R. a Štěpnička po 2, Hanusch, Hložek M. a Paur po 1, Černý a Turták. Trenéři: Brom, Pešek. Napomínání 1:2. Vyloučení 10:10. Diskvalifikace 1:1. 7m hody 8/4:3/3. Sudí: Vaněk M. a Kokoška J.

Slavoj Děčín – ELP Jablonec 7:24 (2:13). Žáci. Zasloužené vítězství soupeře, který měl po celou dobu utkání výraznou herní převahu. Věřme, že nově tvořící se družstvo Slavoje bude svojí herní kvalitu zvyšovat.

Sestava a branky Slavoje: Bírovka (Ševčík) – Zdeněk 6, Hála 1, Nygrín, Kocum, Škornička, Zikmund, Svoboda, Ševčík. Trenéři: Farář, Jablonický. Napomínání 2:0. 7m hody: 0:1/0. Rozhodčí: Vaněk M. a Kokoška J.