Děčínští pólisté jako vítěz české skupiny této soutěže spolu s pražskou Slávií, která skončila druhá, se utkali s celky Brna a Tábora.

Děčín odjížděl oslaben o tři obránce, kteří v týdnu onemocněli chřipkou. Přes nutnou improvizaci na postech hráčů zbytek družstva zabojoval a přivezl z Moravy dvě vítězství a jednu těsnou porážku. O náročnosti a vyrovnanosti zúčastněných celků svědčí i to, že domácí podlehli Táboru a tak první tři družstva měla stejný počet bodů.

V jarní části se uskuteční ještě tři turnaje, ten červnový pak v děčínském bazénu.

Výsledky Děčína

SK Děčín – TJ Tábor 10:9 (1:1, 3:4, 6:1, 0:3). Po vyrovnaném úvodu se družstvo Tábora dostalo do vedení díky chybám obrany. Pak ale děčínští hráči přidali na důrazu, v útoku se blýskl Kučera hattrickem a Děčín se dostal do vedení o čtyři branky. Na rozdíl jediné branky korigoval Tábor stav až v dramatické koncovce, víc mu děčínský tým nedovolil.

Střelci Děčína: Kučera 5, Drnec 2, Gablik, Křížek, Poskočil po 1.

Kometa Brno – SK Děčín 9:7 (4:1, 2:2, 1:3, 2:1). Děčín vstřelil vedoucí branku, ale pak přišlo několik nedůrazných obranných zákroků a domácí šli snadno do vedení. Děčín pak dřel další dvě čtvrtiny a dosáhl na kontaktní gól. Domácí však hned v úvodu poslední čtvrtiny vstřelili dva góly a to definitivně rozhodlo.

Za Děčín: Křížek, Kučera po 2, Drnec, Gablik, Viktora po 1.

SK Děčín – SKS Praha 11:5 (3:0, 3:1, 2:3, 3:1). Ve třetím utkání se děčínští hráči utkali s Pražany, které dobře znají ze skupiny. Zvolili osobní obranu a rychlé naplavání do soupeřova pole. Vytvářeli si dostatek šancí, které proměňovali a v polovině zápasu nebylo pochyb, že zvítězí. Sympatické je, že se na dobrém výkonu podílí celé družstvo. Střelci Děčína: Kučera a Poskočil po 3 , Drnec a Viktora po 2 , Křížek 1.Pořadí po 1.turnaji: 1. TJ Tábor, 2. SK Děčín, 3.Kometa Brno (všichni 4 body), 4. SKS Praha 0.