Fourcrossař Milan Myšík se zúčastnil dalšího extrémního závodu. V libereckém obchodním centru se totiž konal premiérový závod Forum DualMall 2013.Závod byl opět jen pro nejlepší 4x a DH závodníky z Evropy. Už v tréninku se ukázalo, že trať bude hodně těžká a nebude snadné ji projet celou v kuse. Skoky z přízemí do prvního patra a opačně z patra do přízemí, dlouhý troják či velký dvoják přes auta (VW Amarok), to vše čekalo na závodníky.

Bohužel se někteří závodníci nevyvarovali pádů a následných zranění. „Adam Stašek si přivodil zlomeninu paty, Lukáš Studnička měl zlomený loket," popisoval Myšík hrůzné chvíle.

Benešovský rodák udělal v kvalifikaci pár chyb a dojel na sedmém místě. „V osmifinále jsem vyhrál obě jízdy a dostal se mezi osm nejlepších závodníků," pochvaloval si mladý fourcrossař.

Ve čtvrtfinále Myšík narazil na Michala Prokopa, tedy zkušeného a vyježděného borce. „Oba závody byly nesmírně vyrovnané. V prvním jsem dokonce vedl, ale moje menší zaváhání Michal využil a porazil mne o 0,1 sekundy. Ve druhém klání jsem cítil naději, že bych mohl Prokopa porazit. Jenže před výskokem mi nepatrně uklouzlo přední kolo a ztrátu, kterou jsem nabral, jsem už nedokázal smazat," smutně dodal Myšík.

Benešovský rodák nakonec dojel na šestém místě. Vyhrál Tomáš Slavík před druhým Michalem Prokopem.