Milan Myšík vyhlíží nový soutěžní ročník. Letos však druhého nejlepšího závodníka z loňského národního šampionátu v disciplíně enduro na horských kolech uvidíme po 4 letech na nových kolech. Stejně jako celý tým KUR sport změnil značku kol. Celý tým budeme letos vídat na kolech značky Cannondale a zbrusu nových modelech Jekyll.

V posledních čtyřech sezónách zaznamenal team pod křídly GT Bicycles mnoho individuálních úspěchů. „Skvělé roky, které mě dovedly až do Kalifornie. Strávit měsíc po boku hvězd z GT Factory teamu byla čest a obrovská zkušenost,“ říká.

Sezónu tým odstartuje poslední dubnový víkend na otvíráku české enduro sezony v Trutnově. Hlavním cílem nového týmu je Česká Enduro série s výjimkou závodů na Malé Morávce a Špičáku, kterých se zúčastní pouze část týmu. Důvodem jsou termínové kolize s evropskými závody. ,,Letos to mám hrozně nabitý. Od konce dubna do konce října samé závody. Myslím, že za celý půlrok tam mám pouze dva volné víkendy, ten první je až na konci července,“ zdůraznil Myšík, který opravdu přípravě podřídil všechno.

A kdo další bude hájit barvy Cannodale Kur Enduro týmu? V kategorii Masters (30-39 let) to bude Jan Vaner. „Konečně se přesunu do vytoužené kategorie mladší veteráni a doufám, že hochy trošku potrápím a občas se dostanu na bednu,“ pravil s úsměvem. Stejně jako Myšík bude v kategorii Elite bojovat Matěj Višnovský. „Věřím, že naše nové stroje nám budou vždy spolehlivým parťákem,“ doufá. V kategorii U 21 bude startovat sedmnáctiletý Dominik Řídký. „Doufám, že mě tréninky, co jsem měl v zimě, dovedou k lepším výsledkům v nové sezóně,“ pevně věří.

Posledním členem je Martin Krsek. Jednapadesátiletý závodník bude v kategorii Masters 40+.