Tou patnáctou dvojicí byl Jan Marinč, kterému vypomáhali postupně kmenoví hráči jiných párů, Josef Holub, Zdeněk Švec a Milan Srba. V samotné soutěži dominovali bratři Roman a Jakub Ledvinové (na snímku) a největšími soupeři si byli oni sami, když například ve skupině prohrávali s Hrnčířem a Havlíkem už 0:4, ale dokázali výsledek otočit a zvítězit v tie-breaku 5:4. Ve finále porazili loňské vítěze boletické Bohumila Kubíka a Rostislava Němce 7:3, ti ovšem byli handicapováni zraněním Němce a jejich cesta do finále tím byla velmi poznamenaná. Ve skupině až v tie-breaku 5:4 porazili dobře hrající otce a syna Špringlovy a také ve čtvrtfinále bylo vítězství nad Františkem Rokůskem s Romanem Pražienkou završeno až v tie-breaku 7:6.

Třetí místo obsadili otec vítězů Roman Ledvina starší s Jaroslavem Šmucrem po vítězství s rutinovanou dvojicí Vilém Musil a Jaroslav Kudrhalt 7:5. Ale i bronzoví měli namále ve čtvrtfinále, kdy zvítězili nad zmíněnými Špringly až v tie-breaku 7:6.

Celkově soutěž byla velmi vyrovnaná a měla na místní poměry slušnou úroveň. Ještě třeba doplnit, že se hrálo v pěti skupinách po třech, každý s každým jeden set do pěti beze ztrát a rozhodující gam při 4:4 byl klasický tie-break. Ve skupinách se nevyřazovalo, pouze se hrálo o nasazení do vyřazovacích bojů, tam se pak hrálo do sedmi stejným způsobem.