II. liga žen

SK Dobré B – SKST Děčín B 6:4. K prvnímu utkání v novém roce zavítaly děčínské ženy na stoly lídra tabulky a utkání bylo do samého závěru vyrovnané. Děčínská dvojice Nováková, T. Hojková sice na úvod prohrála čtyřhru, v následujících dvouhrách ale Nováková přehrála Sedloňovou 3:2 a T. Hojková stejným poměrem Ulrychovou a Děčín se dostal do vedení 2:1. S takovým to průběhem utkání se ale hráčky Dobrého nechtěly smířit a dvěma vítězstvími v řadě opět strhly vedení na svou stranu. Děčankám se podařilo zásluhou J. Schneiderové, která porazila Sedloňovou 3:2 srovnat na 3:3 a tím utkání opět zdramatizovat. Zkušené domácí hráčky, ale nechtěly body rozdávat a třemi výhrami v řadě získaly šestý bod znamenající celkové vítězství. Na konečných 6:4 pro už jen korigovala T. Hojková, když porazila 3:2 Sedloňovou. Body: Hlávková 3,5, Ulrychová 2,5, Sedloňová 0 – T. Hojková 2, Nováková a Schneiderová 1.

TTC Ústí nad Orlicí A – SKST Děčín B 8:2. Na úvod tohoto klání děčínská dvojice Nováková, T. Hojková přehrála dvojici B. Částková, Motlová hladce 3:0 a Děčín se ujal vedení. V jedné z následujících dvouher se však zranila děčínská T. Hojková a to ovlivnilo další průběh utkání, protože Děčín tak posléze bez boje přišly o tři body. Druhý bod hostujícího družstva pak přidala za stavu 3:1 Nováková, to ale bylo ze strany Děčína vše. Body: E. Částková 3, B. Částková 3, Motlová 2 – Nováková 1,5, T.Hojková 0,5, Schneiderová 0. Po dvou porážkách klesla děčínská rezerva žen na 4. místo průběžné tabulky.

II. liga mužů

SKST Děčín – TJ AŠ Mladá Boleslav 7:10. Na úvod utkání dokázala dvojice Polanský, Gargulák vyhrát jednu čtyřhru a po obou čtyřhrách tak byl stav 1:1. Vzápětí hostující hráči získali tři vítězství v řadě ve dvouhrách a ujali se vedení 4:1. Snížit na 4:2 se domácím podařilo zásluhou Polanského, který zdolal Nešněru 3:1. Hostující hráči, ale opět zvyšovali vedení až na 6:2 a následně i na 8:3. I za tohoto stavu domácí bojovali a třemi vítězstvími v řadě snížili na 6:8. Za tohoto stavu proti sobě nastoupili Polanský s Vilímkem a k vidění bylo napínavé utkání. Polanský již v utkání vedl 2:1 na sety, ale další dva sety nezvládl, 3:2 prohrál a Mladá Boleslav vedla již 9:6 a pak už si výhru vzít nenechala. Body: Polanský 3,5, Gargulák 2,5, Tauš 1, Matas 0 – Vilímek 4,5, Sedláček 2,5, Jindrák, Šťastný a Nešněra 1.

SKST Děčín A – SKST Liberec B 3:10. Ve druhém utkání přivítali děčínští čtvrtý tým průběžné tabulky a to se projevilo. Na domácích hráčích byla vidět nervozita po předchozí porážce, hosté toho využili a rychle se ujali vedení 5:0. Teprve za tohoto stavu děčínští bodovali a to když Polanský 3:1 přehrál Smejkala. Hráči Liberce svůj náskok, ale opět zvyšovali až na 7:1. Pak sice Polanský a Gargulák snížili na 7:3, v dalších dvouhrách však kralovali na děčínských stolech již jen liberečtí hráči a stanovili konečný výsledek na 10:3 v jejich prospěch. Body: Polanský 2, Gargulák 1, Tauš a Matušek 0 – Kodým a Gireth 3,5, Protiva 2,5, Smejkal 0,5.