Pod rozhlednou se totiž rozdělovaly body do České discgolfové ligy, o které bojovali nejen přední hráči, ale i začátečníci. Discgolfisté se podobně jako v golfu snažili během tří soutěžních kol umístit na každé z jamek létající talíř na co nejmenší počet hodů do koše. Nejlepší pětice pak změřila své kvality ve finále, kde prvenství získal Lukáš Filandr 
z Prahy (klub PD), třetí příčku obsadil liberecký Pavel Bruckler (klub Hunters). V ženské kategorii zvítězila Hana Lerchová.

Aktuálně nejdelší a nejatraktivnější osmnáctijamkové pevné hřiště v České republice v malebné krajině Lužických hor je otevřeno pro širokou veřejnost. Hřiště je situované v samotné blízkosti vrcholku ve Šluknovském výběžku, dva kilometry jihozápadně od Rumburka, kde stojí rozhledna Dymník. Oblíbený výletní cíl. Hřiště má velký potenciál a parametry pro pořádání světových turnajů. 
V příštím roce bude navrženo jako turnaj kategorie A, České discgolfové ligy! „Ano, discgolfové hřiště na Dymníku má před sebou skvělé vyhlídky. Je zde kouzelná až magická příroda, úžasné krajinné prvky, skvělé zázemí," uvedli shodně designéři hřiště Julius Jankovič a Pavel Bruckler.

Pro špičkové hřiště jsou zde ideální podmínky. Přitom discgolf je zcela šetrný k přírodě. Jednotlivé jamky si koncipují tak, aby splynuly s přírodním terénem. Vzniká tak úžasná symbióza mezi hrou a přírodou. „V zeleném Rakousku
tato hřiště ve volné přírodě prostě milují," dodává Pavel Bruckler.