Hrálo se ve dvou kategoriích 35+ a 50+.V kategorii 35+ se kromě pražských celků Slavie a Steppu představila  Spolchemie Ústí n. L. V kategorii 50+ hrála družstva SC Chemnitz , Slavia Praha a domácí SK Děčín.  Domácí družstvo v kategorii 35+ obhajovalo vítězství   z loňského ročníku. Hrálo se v novém 33 metrů dlouuhém nerez bazénu, který všichni chválili. K vidění byly vyrovnané zápasy, domácí družstva tentokrát skončila na druhých místech a musela přenechat poháry hostům.

Kategorie 35 +
SK Děčín – Stepp Praha 7:2 (4:0, 3:2)
Děčínským hráčům vyšel úvodní poločas (hráno 2 x 10 min), hráli bezchybně v obraně ,  v útoku si vytvářeli gólové šance, které většinou využívali. Získaný náskok soupeř korigoval  až v závěru utkání.

SK Děčín – Slavia Praha 16:6 (10:1, 6:5)
Domácím opět vyšel úvod zápasu, když se dařilo proměňovat šance, soupeř tentokrát nebyl kompletní a Děčín ho pustil do hry až v druhé půli.

SK Děčín – Spolchemie Ústí n. L. 4:9 (4:4, 0:5)
V tomto utkání nastoupily neporažené týmy. Domácím vyšel začátek zápasu a dostali se do vedení, Ústí srovnalo až v závěru  poločasu. V druhém poločase domácí ztratili aktivitu a přesnou mušku. Soupeř trestal chyby v obraně a přesně střílel, domácí už k ničemu nepustil a jasně zvítězil.
SK Děčín: Beránek – Košik 6,Patera 6, Došlý 5, Parlesák  Ivan 4, Machala 3, Rouček Pavel 2, Parlesák Jan 2, Zelinka 1, Rupert, Skála.
Pořadí: 1. Ústí n. L. 7,  2. SK Děčín 6,  Stepp Praha 2, SKS Praha 1.

Kategorie 50 +
SK Děčín – Slavia Praha 8:3 (3:2, 5:1)
Pražané se ujali vedení,  Děčín brzy srovnal a v závěru poločasu  získal vedení. V druhé půli se domácí začali prosazovat plavecky a z brejků  skórovali, soupeř už neměl sílu, aby výsledek zvrátil.

Slavia Praha – SC Chemnitz 6:10 (3:5, 3:5)
Chemnitz přivezl kvalitnější družstvo a Slavia odešla zaslouženě poražena.

SK Děčín – SC Chemnitz 5:6 (3:3, 2:3)
Chemnitz vstoupil do zápasu lépe střelami ze střední vzdálenosti trestal nedůsledné bránění a získal vedení 3:0,domácí bojovali a do poločasu vyrovnali na 3:3.Ve druhé části se ujali vedení, škoda neproměněné penalty, soupeř srovnal a šel opět do vedení . Děčané  srovnali na 5:5, ale soupeř vstřelil  šestou branku. Nápor domácích již vyšel naprázdno. Chemnitz si odvezl pohár za vítězství , Děčín obsadil stříbrnou příčku, Praha byla třetí.
SK Děčín: Schmid – Jaška 3, Mareček 3, Techlovský 2, Kmoch, Kudrhalt, Sýkora ,Turanský, Bubník po 1, Pola.
Pořadí: 1. SC Chemnitz 6, 2. SK Děčín 3, 4. Slavia Praha 3 body.

ZPRACOVAL: ALOIS SÝKORA