K české reprezentační výpravě která odjela na IJF Grand Masters World Championships 2010 do Budapešti se připojili i děčínsští veteráni Lenka Königová (kategorie F2–78), Tomáš Pachta (M2–81) a Libor Stružinský (M3–90). V budapešťské aréně se prezentovalo 1 580 bojovníků ze 42 států, kteří měřili na šesti tatami (žíněnkách) své síly a technickou vyspělost (v samostatných kategorii je většinou 36 účastníků). I v tomto světové srovnání byli sportovci z Děčína kvalitními soupeři a promluvili do celkových výsledků.

Lenka Königová obhajovala titul a opět sahala na finále. V závěru se úspěšně poprala o bronz s brazilkou a skončila opět s medailí a stává se v současnosti nelepší masters judistkou v české republice. T. Pachta se po dílčích úspěších na minulých šampionátech MS a ME se probojoval až na 10. místo a L. Stružinský se po úspěšné premiéře na ME v Italii tentokrát prokousal až k 7. místu. „Pro naše barvy jsou tyto výsledky potvrzením, kvalitní práce trenérů a úspěchem všech členů oddílu,“ řekla za SK Judo Marie Vršecká a dodala: „Musím dodat, že náš klub výrazně podporuje v práci s mládeží a sportovní činnosti Magistrát Města Děčín. Děkujeme.“

Část děčínského oddílu se zúčastnila v červnu Velké ceny Litvínova, kde závodilo 210 závodníků z 18 oddílů a děčínští borci se rozhodně neztratili. V kategorii mladších žákyň zvítězila ve váze do 40 kg Nikola Marušáková. Stříbro vybojovali Matěj Ledvinka ve váze 21 kg a Josef Kokrhoun ve váze 23 kg. Jakub Ledvina ve váze 21 kg získal bronz.

Na Krajský přebor do Teplic pak odjelo šest mláďat z toho tři byli v jedné váze 21 – 23 kg. Josef Kokrhoun vybojoval stříbro a Adam Střelka bronz. Tato váha byla nejvíce obsazena, závodilo v ní čtrnáct závodníků. Matěj Ledvinka vyhrál všechna utkání ve váze 19 – 20,5 kg a stal se tak přeborníkem kraje. Ve váze 38 kg vybojoval Adam König stříbro.