Děčínské barvy na tomto turnaji hájili v kategorii chlapců Vydlák, Balský, Hloska, Kořen, Čáp, Branda, Rak, Zeman a Guldan. V kategorii dívek to byly Srbová, Roušová a Hodboďová. Všichni hráči se utkali nejprve v kvalifikačních skupinách, ze kterých první dva postupovali do skupiny o umístění a ostatní do soutěže útěchy. Z děčínských hráčů se podařilo postoupit Vydlákovi, Balskému, Zemanovi, Srbové a Taušové.

V konečném pořadí pak v kategorii chlapců Vydlák, Balský, Zeman obsadili shodně 9. – 12. místo. Ve čtyřhře Vydlák společně s Malým (Chomutov) obsadil 2. místo. Kategorii dívek ovládla Srbová, která ve finále porazila oddílovou kolegyni Taušovou, která tedy obsadila konečné 2. místo.

Konečné pořadí

Dvouhra chlapci: 1. Hervert (Litoměřice), 2. Mokryš (Krupka), 3. Hänel (Žatec) a Březovský (Litoměřice), děčínští hráči 9 – 12 Balský, Vydlák, Zeman.

Soutěž útěchy: 1. Malý (Chomutov), 2. Vízner (Žatec), 3. Pilz (Teplice) a Kuna (Jirkov), děčínští hráči 5. – 8. Hloska, Čáp, Guldan, 9. – 14. Kořen, Branda, Rak.

Dvouhra dívky: 1. Srbová, 2. Taušová (obě Děčín), 3. Svobodová (Chomutov),….. 8. Hodboďová (Děčín).