Na tomto turnaji nechyběli ani borci z Karate klubu Děčín – Jan Steklý a nevedlo se jim vůbec špatně, když získali hned několik cenných kovů.

Nejlépe se dařilo Barboře Sadilové v mini žákyních, která obsadila první místo v kumite a druhé v kata. Ve stejné kategorii vybojovala Adéla Jirásková v kumite i v kata bronzovou medaili. V maldších žákyních se neztratili Viktorie Zavřelová a Nikola Mžourková, když obě postoupili až do osmičlenného semifinále. Ve starších žákyních startovala Gabriela Janíčková a Denisa Drahotová. Obě závodnice skončily těsně před finále, ale i tak je to významný úspěch. V kategorii mladší žáci bojoval Filip Topš a Richard Hartmann. Oba chlapci skončili taktéž před finále v kata i v kumite stejně jako jejich starší oddílový kolegové Milan Káža a Ladislav Švehla.

Nyní čeká na členy Karete klubu Děčín – Jan Steklý několik výukových seminářů, ale především Mistrovství Evropy, které se uskuteční v Holandsku a bude tam děčínský oddíl reprezentovat hned několik reprezentantů z tamního klubu.

AUTOR: JAN STEKLÝ