PÁTEK – 8. dubna

FOTBAL – stará garda
Jílové – Garda Rafani Děčín (Mráz), FK Čl Těchlovice – Morgani Děčín (Mokráček), Libouchec – SKP Heřmanov (Hrubý), SK Březiny – FK Malšovice (Jachimstál). Začátek utkání je v 17.00

SOBOTA – 9. dubna

BASKETBAL – NBL
BK Děčín – Nový Jičín
13.30, ČEZ Sportcentrum

BOX - Galavečer

Střelnice, 17.00

FOTBAL – divize B
SK ST Vilémov – Přední Kopanina

I.A třída
Rumburk – Šluknov 14.00, Jílové – Libouchec, Březiny – Milešov

JOPA II. třída
Markvartice – Verneřice (Andrla), Boletice n./L. – Jiříkov (Benda), Heřmanov – Velký Šenov (hřiště Fojtovice – Pleskač), St.Křečany – Malšovice (Betlach), Těchlovice – Kr. Lípa (Šefčík Ladislav), Hor. Podluží – Šluknov „B“ (Dostál), Mikulášovice – Dol. Poustevna (Simmer) Není–li uvedeno jinak, začátek je v 16.30!

III. třída
Dol. Habartice – Valkeřice 13.00 (Musil), Rybniště – V. Bukovina (Kožár) 13.00

OP starší žáci
Březiny – D. Poustevna 10.30 (M. Šefčík), Jílové – Kr. Lípa 10.00 (Trojan)

OP mladší žáci
Modrá – Markvartice 10.00 (Matys), Benešov n. P. – Vilémov 10.00 (Jirsák)

OP starší přípravky
Šluknov – Vilémov B 10.00 (Soukup)

ATLETIKA
Velikonoce nad laťkou
Jde o XV. ročník soutěže ve skoku vysokém pro všechny příchozí z řad sportovní i mimo sportovní veřejnosti. Prezentace bude probíhat přímo v SH Varnsdorf od 8.30, začátek soutěže je stanoven na 9.00.

NEDÉLE – 10. dubna

FOTBAL – Krajský přebor
Jiskra Modrá – Bezděkov

I.A třída
Junior Děčín – Soběchleby

III. třída
Chřibská – Františkov 15.00 (Procházka), Prysk – Dobkovice (Benda), Huntířov – Boletice „B“ (Kožár), Bynovec – St. Šachov (Mráz), Jiřetín p. J. – FC Děčín (Budský ml.). Není–li uvedeno jinak, začátek je v 16.30!

OP dorost
Markvartice – Šluknov 10.30 (Forró), Mikulášovice – Březiny 10.30 (Hejl), K. Šenov – Kr. Lípa 12.00 (Šimon)

OP starší žáci
Chřibská – H. Podluží (Andrla)

OP mladší žáci
Šluknov – SK Verneřice (Soukup), Jílové – V. Šenov (Vlk II.)

OP starší přípravky
Kr. Lípa – Modrá (Sabo), Jiříkov – Vilémov „A“ (Dušík Ladislav), Malšovice – Benešov n. Pl. (Kovařík). začátky utkání od 10.00!