Přesto opět ukázaly, a to především kadetky, že patří k nejlepším v kraji. Na obranu týmu žákyň nutno konstatovat, že se turnaje zúčastnily ještě před několika dny příslušnice kategorie mladších žákyň.

Kadetky

Trenér Šrajer měl k dispozici kombinovaný tým pouze sedmi děvčat, přesto si vedl skvěle.

Skupina: Děčín – Mikulova Praha 1:1 Po měsíci bez míče a ještě na antuce se toto manko projevilo v prvním setu katastroficky, naštěstí druhý set děvčata vybojovala a hlavně dostala chuť do hry. Další zápasy ve skupině už tak byly jednoznačnou záležitostí Spartaku. Postupně porazil Savo Praha, Brandýs n. L., Sokol Hostivař a Jiskru Nový Bor shodně 2:0. To znamenalo 1. místo ve skupině.

Čtvrtfinále: Děčín – Baník Most 2:0. Kompletní Most zaznamenal první porážku na turnaji.

Semifinále: Děčín – VK Ervěnice / Jirkov 2:0. Soupeř z ligy byl kompletní, ale děčanky připustily vyrovnaný stav vždy jen do poloviny setu.

Finále: Děčín – VK Sever Žatec 2:1. Největší překvapení turnaje Žatec začal ve velkém stylu a prohrál s Děčínem až v koncovce prvního setu. Druhý set ukázal, že Žatec trénuje na antuce a bylo vyrovnáno. Naštěstí podání je ohromnou silou Děčína a to rozhodlo v tie breaku. Děčínský Spartak tak vybojoval pohár Casanovy. Nejlepší hráčkou turnaje byla zvolena T. Sigmundová.

Žákyně

Pod vedením Pavly Reimerové odjelo sedm vlastně letošních mladších žákyň. Ve skupině to byly tři remízy 1:1a vítězství 2:0 nad TJ Praha.

Čtvrtfinále: Děčín – Ervěnice 0:2. Letošní druhé družstvo oblasti (za Děčínem) přijelo kompletní a v plném tréninku a bylo lepší. Děčín – VKM Ústí n. L. 0:2. Spartak podal již lepší výkon, ale příliš se bál.

O 7. – 8. místo: Děčín – Duchcov 2:0. Mladé hráčky Spartaku se zlepšily a ukázaly, že nejsou bez šance ani v mistrovské soutěži. Konečné sedmé místo je solidní.