Tentokrát se několik jezdců sjelo do Litoměřic, kde se konal 6. závod ČMP poháru (pro kategorii challenge) a 5. závod MČR pro kategorie Junior/Elite a na startu nechyběla ani pětice z benešovského týmu Kur Sport (F. Lorenc, A. Čvančara, P. Lorenc, M. Bronec, M. Myšík).

V kategorii boys 9 startoval Filip Lorenc ale bohužel se mu závod nepovedl podle představ a dojel na 14.místě. Zato Adam Čvančara, který se poslední dobou hodně zlepšil, si vedl lépe v kategorii boys 10 mu jen o kousek utekl postup do finále. V malém finále téměř celou dráhu vedl, když těsně před cílem udělal malou chybičku a dojel nakonec druhý a celkově desátý.

V kategorii cruisermasters 30+ startoval z Kur sportu Petr Lorenc, který se vrátil po dvouměsíční pauze způsobené zlomeninou klíční kosti a lopatky. Pauza mu zřejmě prospěla a ve finále si dojel pro nejlepší výsledek sezóny, a to pro druhé místo.

Ještě lépe si vedl v kategorii elitecruiser litoměřický jezdec jezdící za Kur sport Martin Bronec. Všechny kvalifikační rozjížďky suverénně ovládl a ve finále nenechal nikoho na pochybách a dojel si tak na domácí trati pro vítězství.

Posledním zástupcem na startu byl benešovský Milan Myšík, který jako mladší junior startoval v kategorii junior/elite, kde se na startu ukázala celá kompletní česká špička, včetně olympionika Prokopa. Myšík zvládl kvalifikační rozjížďky celkem bez problému a ze třetího místa postoupil do semifinále, kde na něj čekalo dalších sedm vynikajících jezdců z ČR. Bohužel se mu v semifinále nepovedl start a doháněl to ze zadu, v první zatáčce se probojoval na 3–4 místo ale po souboji s jedním z dalších závodníků se propadl na páté nepostupující místo. V malém finále, které bylo taky silně obsazené si Myšík dojel suverénně pro vítězství a celkové deváté místo. ,,Ze začátku jsem byl z toho zklamaný, v semifinále do mě jeden z jezdců strčil a to mě rozhodilo a propadl jsem se na páté místo, pak jsem to zkoušel kde se dalo ale nevyšlo to. Jsem rád, že jsem vyhrál aspoň malé finále,“ poznamenal Myšík.