Ivo, za koho přesně hrajete?

Momentálně jsem hráčkou ESV Lokomotive Zwickau, tuto sezónu jsme hráli 4. Oberligu. Minulou sezónu hrál tento tým o záchranu a tento rok jsme skončili jasně na první pozici a postupujeme do 3. Regional ligy. V úspěšnosti jsem skončila na prvním místě jen s jedinou prohrou za celou sezónu.

Trénujete v Děčíně. Jenže halu vám zničila červnová povodeň.

Všichni jsme doufali, že nově postavené protipovodňové zábrany nám aspoň trochu pomohou v tom udržet halu suchou, ale po jednom večerním telefonátu od městské policie jsme ztratili všechny naděje, když nám bylo oznámeno, že se protipovodňové zdi budou vyndavat a hala bude zatopena. Snažili jsme se odstěhovat vše, co se dalo, ale bohužel jsme nestihli odstěhovat podlahu, která tam zůstala po celou dobu povodní.

Chcete někomu poděkovat?

Určitě. Velký dík patří především vojákům armády ČR, kteří nám pomohli se dostat z toho nejhoršího, ale také lidem, kteří dobrovolně přišli pomoci v době svého volna.

Zpátky ke stolnímu tenisu. Trénujete v Česku, hrajete v Německu a ještě chodíte do školy. Jak to stíháte?

Časově zvládám vše perfektně, do Německa jezdím jen o víkendech na zápasy. Se školou jsem teď maximálně spokojená, v květnu jsem úspěšně odmaturovala a v červnu jsem se dostala na vysokou školu do Ústí nad Labem. Další sezóna bude trochu jiná, budu si muset zvyknout na vše, na jiné hráčky, větší vzdálenosti, ale především na tu vysokou školu.

Za loňskou sezónu jste prohrála v soutěži jediný zápas. Pochlubte se i dalšími úspěchy…

Kvůli tomu, že není moc času objíždět jiné turnaje, tak jsem se dostala jen na Mistrovství ČR žen a juniorů do 21 let. Na MČR žen jsem skončila ve dvouhře v hlavní soutěži mezi nejlepšími 24, ve čtyřhře mezi prvními 8 a ve smíšené čtyřhře mezi 19. Na MČR juniorů jsem skončila ve všech třech kategoriích na 5. 8. místě. Opět jsem se dostala do Soulu v Jižní Koreji na Wongu Peace Cup 2012 jako v roce 2010 a opět jsem dokázala vyhrát. Je to nezapomenutelný zážitek a ještě víc nezapomenutelný, když se vám to podaří podruhé v řadě.