„Na poslední turnaj v Liberci jelo sedm statečných dětí. Chtěli jsme udržet šesté místo. Postupně jsme porazili Chomutov 19:13, remizovali 14:14 s Náchodem a prohráli s Jičínem A 7:28 a také s Jičínem B 9:16. Pokud se dohraje závěrečný turnaj v Mostě bez velkých překvapení, tak nás už hůře než sedmá příčka nemine. Rozhodně se jedná o jeden z mála skvělých výsledků varnsdorfských házenkářů v této kategorii,“ zdůraznil trenér Oldřich Rybář.

Varnsdorf tak odehrál poslední zápasy bez střídání. „Tomáš Halba, Lukáš Rybář, Václav Tillner, Marek Sýkora, Jan Schlejer, Čeněk Steinbach a mladičká Zuzka Kynčlová tak zaslouží velkou pochvalu,“ připomněl.

„V příštím roce nás čeká postup do vyšší kategorie, kde se určitě projeví fyzická převaha starších hráčů. O to více se však projeví technická vyspělost některých hráčů, kteří již v současné době reprezentují výběr Ústeckého kraje v Regionálním házenkářském centru. Na závěr bych chtěl vyzvat varnsdorfské děti ročník 2006, 2007 a mladší – pokud máte chuť sportovat, nebojte se přijít mezi nás. Házená je atletika s míčem, a pokud vám nevadí pohyb, jste vítáni,“ zve nové děti do klubu házené Oldřich Rybář.