Muži

Slavoj Děčín – Slovan Varnsdorf 31:23 (15:12). V regionálním derby potvrdilo družstvo Slavoje Děčín roli favorita a porazilo v regionálním derby varnsdorfský Slovan. Uhájilo tak první místo v tabulce. Severočeskou ligu, dříve krajský přebor, vyhrál Slavoj Děčín po šestnácti letech.

Sestava a branky Slavoje: Hubený, Miler, Vaněk – MacRae, Štěpnička 13, Kasl 5, Opustil a Turták po 3, Houda a Ledvinka po 2, Borl, Černý a Primus po 1 a Šafránek. Trenér Brom.

Rozhodčí: Pešek Petr, Hart Martin.

Mladší žáci

Slavoj Děčín – HK ASA Lovosice 10:30 (5:12). V posledním utkání nyní už uplynulého ročníku to byl boj Davida s Goliášem. Poslední Děčín totiž přivítal vedoucí celek tabulky, který svým vítězstvím na děčínském hřišti ztvrdil zisk titulu a postup do vyšší soutěže. Děčínský tým skončil na posledním místě se ziskem dvou bodů za jediné vítězství. Úplně stejně na tom byli i mladíci Žatce, ti ale měli lepší celkové skóre.

Sestava a branky Slavoje: Plachý – Krejčí J. a Zikmund po 4, Šefčík 2, Havel, Škornička a Zronek. Trenéři: Farář Jaroslav, Jablonický Tomáš. Rozhodčí Pešek a Hart.