Terén nebyl nijak extrémně náročný, ale přesto se na trase nacházelo několik velmi dlouhých stoupání a dva nebezpečné sjezdy. Závodu se zúčastnil i děčínský Good Time's Cyklo Team Děčín. Za krásného počasí se nejlépe závod vyvedl Janu Kačírkovi, který opět potvrdil svou letošní formu a dojel na 3. místě v kategorii Muži 19 – 39 let (jela se tři kola ) s časem 1:04:39 a ztrátou čtyř  minut na první místo, kde o pouhou vteřinu při závěrečném spurtu prohrál boj o druhé místo. Dále děčínskému týmu udělala velkou radost závodnice Ivana Kopecká, která zajela perfektní první místo v kategorii žen 19 – 39 let (jela se dvě kola), a to se suverénním náskokem sedmi minut před soupeřkami. Další skvělý výsledek zajel též Daniel Nosek, který s časem 1:08:26 a ztrátou osmi minut na první místo skončil na sedmé příčce.

Bohužel ani v tomto závodě se děčínským cyklistům nevyhnuly  potíže. Závodnice Irena Jeřábková měla v posledním kole těžký pád, kde si natrhla předloktí a poškodila kolo, bohužel toto ji stálo její jisté třetí místo, ale i přesto se probojovala až na krásné páté místo v kategorii Ženy 19 – 39 let (dvě kola) s časem 1:00:39!
Celý tým opět skvěle reprezentoval město Děčín a už nyní zve širokou veřejnost na další závod, který se uskuteční v České Kamenici již tuto neděli.