Futsalisté Srbské Kamenice zabrali a vybojovali šest bodů

Děčínsko - Událostí 15. kola okresního přeboru ve futsalu byla výhra Srbské Kamenice nad Jílovým.

4.4.2009

Ilustrační foto. Foto: Deník archiv

Ve vyrovnaném zápase byli štastnejší hráči Srbské, když je podržel brankář Vondrka. A jelikož porazila v dohrávaném utkání díky jedinému golu Slovanku získala Srbská Kamenice během týdne šest bodů a poskočlila na sedmé místo. Za zmínku stojí i čestný čin Radka Rojka v utkání Dobrná – Bělá. Za stavu 3:2 pro Bělou pár minut před koncem odpískal rozhodčí vyrovnavající gól Dobrné. Střelec tohoto gólu Radek Rojko se však přiznal, že míč nepřešel brankovou čáru. Za tento čin zaslouží poděkování a byl vyhlášen hráčem kola.

Bílý Balet B – Dece Computers 4:3 (0:2). Čermák 2, Karel Růžička, Šimek – Svěchota 2, Pavel Muller.

FK Dobrná – SK Bělá 1946 2:4. Rojko, Michl – Beran 2, Petr Murdych, Fichtner.

Autocentrum Jílové – SK Srbská Kamenice 2:3 (2:2). Vlček, Huček – Jírava 2, Novotný.

Jamajka – FC Slovanka 5:2 (3:0). Josef Štěpnička 3,Fojt 2 – Brouček, Mužík.

Alcan – Nota 3:8 (1:3). Majerík 3 – Harvan 3, Ambrož 2, Vlčko, Klement, Němec.

Hezouni – SČP 4:2 (3:2). O. Barilla 3, Knotek – Kilrilov, Loudát.

SK Srbská Kamenice – FC Slovanka 1:0 (0:0). Dohrávka 14. kola. Novotný.

4.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

ZDENKO FRŤALA - trenér FK Varnsdorf.

V Opavě přišlo povzbuzení, nyní to chce konečně vyhrát!

Volby v centru Ústí nad Labem krátce po jejich pátečním zahájení
AKTUALIZOVÁNO / SLEDUJEME ON-LINE
139

ON-LINE: Sleva za lístky, gel proti žloutence. Ústecký kraj volí poslance

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili!

Děčínsko - I tento týden probíhá anketa Děčínského deníku O nejroztomilejší miminko týdne. Hlasovat můžete do pátku do 12:00 hodin, a to každou půlhodinu. Výsledky se dozvíte vždy v sobotu ráno, kdy na našich webových stránkách naleznete nová miminka i anketu.

U uren je první den plno, volby nečekaně táhnou

Děčínsko - Až nečekaně vysoký zájem voličů zaznamenali v pátek během prvního dne voleb některé okrskové komise na Děčínsku.

AUTOMIX.CZ / SLEDUJEME ON-LINE

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Předsedkyně ČSÚ: Volební účast ani žádné jiné výsledky dopředu netipuji

Ústí nad Labem - – Necelých dvacet minut po otevření volebních místností dorazila k volební urně na Bukově v Ústí také předsedkyně Českého statistického úřadu Iva Ritschelová.