V Klatovech se utkali s celkem  Bombarďáci Větřní a domácím favoritem SF Trivel Klatovy.

„Věděli jsme, že Vamberk, který je o čtyři body před námi, obě utkání prohrál. Proto jsme nějaký ten bod chtěli urvat," prohlašoval varnsdorf-ský obránce Marcel Mikolášek.

Proti Větřní se Varnsdorfu nepovedl vstup do zápasu. „Hned v první minutě byla odpískána přísná penalta a soupeř šel do vedení. Po šesti minutách to bylo 3:0 a Větřní polevilo. Přišly i naše šance, ale skóre se pohnulo až ve druhém poločase. Jarda Beránek snížil na 3:1. Další šance se bohužel nepodařilo proměnit,
a tak v závěru soupeř ještě dvakrát skóroval a my nakonec prohráli 1:5," smutně konstatoval Mikolášek.

Druhé utkání proti domácímu celku bylo jednoznačnou záležitostí. „Prohra 2:7 je krutá, ale na víc jsme prostě neměli. Ligovou premiéru si
v brance odbyl brankář Jirka Petrásek," dodal Mikolášek.

Bombarďáci Větřní – JK Trans Varnsdorf 5:1 (3:0) B: Jar. Beránek. SF Trivel Klatovy – JK Trans Varnsdorf 7:2 (3:0) B: Dostál, Fritzsche.

Sestava: Petrásek – Rada, Mikolášek, Fritzsche, Zadina, Beránek, Damnitz, Dostál.

Tabulka: 1. Chemcomex 48,