Lídr soutěže Jamajka si bez problémů poradila s Notou, která nastoupila k utkání smířena s porážkou a soupeře nedonutila zapnout naplno. Na třetím místě po podzimu mohla být Slovanka. Nedokázala ale zvítězit v Srbské Kamenici, když utkání skončilo zaslouženou remízou. Třetí místo patří i přes největší překvapení kola (prohru s Pop Servisem) Kr. Studenci.

Dvacet dva gólů vstřelil v posledních dvou zápasech Huntířov. Tentokrát to odnesl devíti zásahy Alcan. Hlavu si drbou v Jílovém.Vedli nad béčkem Bílého Baletu v průběhu druhého poločasu 5:1. Pak však již asi byli myšlenkami mimo hřiště a soupeř během patnácti minut senzačně skóre otočil na 6:5.
Dobrý zápas na závěr sezóny sehrál DC Východ. Jasně přehrál Malou Veleň.Vedl již v poločase 4:1. Soupeř však v závěru snížil na 4:3 a v posledních sekundách mohl i z přímého kopu vyrovnat.Celkově bylo ale vítězství Východu zasloužené.
Hráčem kola byl vyhlášen Marek Tomáš (Pop Servis).
OP, 13. kolo:
Jamajka - Nota 5:1 (4:1) B: Valštýn 3, Fojt, Ant. Čapek - Kuncl. DeNas Kr. Studenec - Pop Servis 4:5 (2:2) B: Vojtěch 2, Stach, Timofij - Povejšil 2, Gurský, Škvrna, Čepelka. Huntířov - Alcan 9:1 (4:0) B: Rojko 3, Pova 2, Michl 2, Němec 2 - Majerik. DC Východ - Malá Veleň 4:3 (4:1) B: Veselý 2, Kořínek, Příhoňský - Knespl 2, Doležal. FC Stado - Dece Computers 2:1 (0:0) B: Zdeněk, Zikmund - Macháček. Bílý Balet B - Aut. Jílové 6:5 (1:4) B: Jan Zuček 3, Kříž 2, Dědič - Huček 3, Klimeš, L. Michalec. Srbská Kamenice - Slovanka 4:4 (2:2) B: Jírava,Vogl, Jan Marek, Novotný - Jakubec 2, Brouček, Kroupa ml.

14. Nota 2 2 9 39:54 ⋌8

Událostí posledního kola nižší futsalové soutěže byla druhá prohra vedoucího béčka Malé Veleně s Bocou Juniors. Vítězům skvěle zachytal brankář Štenberk. Tak jak začaly, tak dokončily Boletice sezónu. A to dvěma porážkami. Ta s céčkem Bílého Baletu byla ale ostudná, když si nechaly nastřílet čtrnáct branek.

Na druhém místě jsou Hezouni, kteří po vyrovnaném prvním poločase přehráli Bělou a přezimují se stejným bodovým ziskem jako lídr tabulky. Na vedoucí duo má pětibodovou ztrátu El Clasico, které hrálo jeden se svých podařenějších zápasů a rozstřílelo Tullamore Dew, protože ti ve druhém dějství úplně odpadli.

Třináct minut od vítězství nad béčkem Kr. Studence byly Březiny. Soupeř nakonec vyrovnal. Závěrečný tlak soupeře ale i díky výbornému brankaři Lešákovi Březiny přečkaly a získaly druhý bod v soutěži.
Hráčem kola byl vyhlášen Jan Šternberk (Boca Juniors).
I. A třída, 13. kolo:
Bělá - Hezouni 4:6 (1:1) B: Šikýř 2, Mihálka, Sluťák - O. Barilla 3, Salava, Pílek, Pomíchal. Bílý Balet C - Boletice 14:3 (4:1) B: Němec 4, Jager 4, Murdych 3, Janoušek 3 - Mich. Burian 2, Plosza. El Clasico - Tullamore Dew 14:2 (4:2) B: Malý 4, Bárta 3, Novotný 3, Pták 2, Matys 2 - Már, Tomčuk. Malá Veleň B - Boca Juniors 1:2 (1:1) B: Doležal - Savčuk 2. Rudá Hvězda - Chrochvice 1:0 (1:0) B: Pulda. Březiny - Studenec B 2:2 (2:0) B: Prchal 2 - Skalický, Papež ml.

1. Malá Veleň B 10 0 2 78:30 ⋌30
2. Hezouni 10 0 2 72:43 ⋌30
3. El Clasico 8 1 3 94:45 ⋌25
4. Boletice 8 0 4 59:49 ⋌24
5. Rudá Hvězda 7 1 4 54:33 ⋌22
6. Bílý Balet C 6 1 5 65:50 ⋌19
7. Boca Juniors 6 1 5 44:35 ⋌19
8. Chrochvice 5 0 7 40:52 ⋌15