Otevřený zůstává boj o druhé místo. K němu stačí Alcanu v posledním kole remíza. Má však soupeře nejtěžšího, Jamajku. Huntířov se utká s Notou. V tomto kole bodovaly oba týmy naplno. Alcan si v pohodě poradil s Pop Servisem který utkání sehrál jen se třemi hráči v poli. Huntířov se na tři body nadřel. Slovanka byla chvílemi v utkání lepší. Své šance však za stavu 2:1 neproměňovala a soupeř šťastně v gólem v poslední minutě vyhrál.

Béčko Bílého Baletu nastoupilo k utkání s DC Východem v divizní sestavě. Východ se však soupeře nezalekl a hlavně v první půli Balet přehrál. Ve druhé půli vítěze podržel brankař Pileček. Vítěz soutěže Jamajka v klidném tempu porazila Notu, když snaživý soupeř k dobré obraně nedokázal přidat nebezpečný útok. Druhým sestupujícím se stala Rudá Hvězda. Ta byla v začátku zápasu Dece Computers vyrovnaným soupeřem, v dalším průběhu však tým Computers převzal otěže hry a když je na rozdíl od Hvězdy podržel brankař bylo o výsledku rozhodnuto. Hráčem kola byl vyhlášen Jan Nedvěd (Dece Computers).

OP: SCA Boletice – Rozmetadlo Malá Veleň 0:2 (0:0) B: Knespl, Chmelík. DC Východ – Bílý Balet „B“ 4:3 (4:1) B: Martin Kořínek, Zápotocký, Hloušek, Veselý – Růžička, Jan Zuček, Dědič. Nota – Jamajka 1:4 (0:2) B: Starý – 2 Valštýn, Antonín Čapek, Fořt. Autocentrum Jílové – SK Srbská Kamenice 3:5 (1:2) B: 2 Huček, Fiřt – 3 Cempírek, Svoboda, Novák. Alcan – Pop Servis 7:2 (5:2) B: 4 Ferko, 2 Majerík, Hlinský – Dvořák, Starman. FC Slovanka – Huntířov 2:3 (2:1) B: Jakubec, Brouček – Kožár, Rojko, Němec. Dece Computers – Rudá Hvězda 7:4 (5:2) B: 4 Nedvěd, Macháček, Svěchota, Pavel Muller – 2 Nídr, Švába, Zvolský.
Tabulka: 1. Jamajka 68, 2. Alcan 52, 3. Huntířov 50, 4. Srb. Kamenice 43, 5. B. Balet B 40, 6. DC Východ 37, 7. D. Computers 35, 8. Nota 33, 9. Pop Servis 32, 10. Malá Veleň 29, 11. Slovanka 29, 12. Jílové 22, 13. R. Hvězda 18, 14. Boletice 7.

42 – POMÍCHAL (HEZOUNI)

Předposlední kolo nižší futsalové soutěže přineslo vyřešení tajenky o druhém postupujícím týmu. Stalo se jím SČP, když překvapivě deklasovalo vítěze soutěže Hezouny. Třetí El Clasico prohrávalo po pár minutách s Chrochvicemi 0:2, ale poté hru vyrovnalo a zápas otočilo jelikož na rozdíl od soupeře proměňovalo šance.

Béčko Kr. Studence opět málem ztratilo vyhraný zápas. Nad Tullamore Dew po celý zápas vedlo, ale v závěru udrželo vedení jen se štěstím. V boji o bronz se udrželo béčko Malé Veleně, když suveréně přehrálo céčko Bílého Baletu. Hezký zápas plný golů sehrálo vítězné béčko Bělé s Březinami. Hráčem kola byl vyhlášen Ladislav Doležal (SČP).

I. A třída: Rozmetadlo Malá Veleň „B“ – Bílý Balet „C“ 7:4 (4:3) B: 2 Brom, 2 Pop, Vitner, Minařík, Doležal – Martin Zuček, Janoušek, Dědič, Zíval. Denas Kr. Studenec „B“ – Tullamore Dew 5:4 (3:1) B: 2 Podloučka, Papež, Pohanka, Pilík – 3 Dušan Korset, Litovčenko. Bodlo Březiny – SK Snopek Bělá „B“ 5:9 (2:4) B: 3 Prchal, Kužel, Čížkovský – 4 Čáp, 2 Šikýř, Mihálka, Sluťák, Hataš. Real Chrochvice – El Clasico Bynov 3:5 (2:2) B: Černý, Čech ml., Hubený – 2 Trnka, 2 Matys, Brož. Hezouni – SČP 3:10 (2:6) B: Ondřej Variol, Roman Barilla, Pomíchal – 6 Doležal, 2 Zdeněk, Loudát, Kremla.
Tabulka: 1. Hezouni 52, 2. SČP 44, 3. El Clasico 40, 4. M. Veleň B 39, 5. Chrochvice 35, 6. Kr. Studenec B 34, 7. B. Balet C 31, 8. B. Juniors 31, 9. Bělá B 31, 10. Tull. Dew 17, 11. Srb. Kamenice B 12, 12. Březiny 4.

OP, 26. kolo: B. Balet B – Dece Comp. (13. 6, 18:30), M. Veleň – DC Východ (13.6., 19:30), R. Hvězda – Jílové (14.6., 17:30, Vrchlického), Pop Servis – Boletice (15.6., 18:30), Huntířov – Nota (15.6., 19:30), Sr. Kamenice – Slovanka (17.6., 19:00, Kamenice), Jamajka – Alcan (17.6., 19:30)
I. A třída, 22. kolo: B. Balet C – Březiny (14.6., 19:30, SČP – M. Veleň B 15.6., 20:30), T. Dew – Hezouni (16.6., 19:30), El Clasico – Kr. Stud. B (16.6., 20:30), Boca J. – Chrochvice (17.6, 20:30)

AUTOR: PETR PROCHÁZKA