Ústí nad Labem – Zase to nevyšlo. Druholigové volejbalistky děčínské Slavie na půdě druhého celku tabulky bojovaly jako lvice. Přesto oba duely prohrály a stále jsou namočené do záchranářských bojů.

31.1.2012

ŠKODA. Volejbalistky děčínské Slavie (v červeném) v Ústí nad tamním Spartakem nevyhrály.Foto: DENÍK/ Jaroslav Zeman

Ve sportovní hale v Krásném Březně na sebe narazily týmy a opačnou formou. Zatímco domácí Spartak Ústí nad Labem šlape a hřeje se na stříbrné pozici ve II. lize, Slavia Děčín se jaksi zadřela a bojuje o holé přežití. Děčínské ženy navíc postrádaly trenéra Jiřího Hykše. V prvním setu však Slavia ukázala dobrý volejbal a díky dobrému servisu ho vyhrála 25:21. Ovšem ostatní tři sady byly plně v režii domácí Spartaku. Ten Děčínu za tři hry povolil pouze 40 bodů a první klání tak vyhrál zaslouženě 3:1.

Po hodinové pauze se na palubove rozjel druhý zápas. A tentokráte Slavia zlobila daleko více. Domácí Spartak prostřídal a na hře to bylo znát. První set sice Spartak vyhrál 25:21, nadšeně bojující děčínské volejbalistky zabraly a druhou sadu vyhrály 25:21. Ve třetí sadě pokračoval Děčín ve stejné hře a opět slavil vítězství, tentokráte 25:19. To znamenalo vedení 2:1 a v tu chíli bylo velmi blízko k vytoužené výhře.

Jenže zkušenější a starší sestava domácí Spartaku opět v pravou chvíli zabrala. Děčín chyboval a Spartak po výhře 25:16 vyrovnal na 2:2. Ve zkrácené hře se hrál vyrovnaný volejbal, přesto se opět radovaly domácí volejbalistky, které po výhře 15:12 slavily i celkový triumf v podobě výhry 3:2 na sety.

Děčínské volejbalistky si tak z Ústí nevezou ani jednu výhru a v dalším utkání hrají doma, kdy 11. února přivitají ve veledůležitém souboji poslední Stadion Ústí n. L.

Spartak Ústí – Slavia Děčín 3:1 (-21, 11, 14, 15) a 3:2 (20, –21, –19, 16, 12).

Slavia Děčín: Hošková, E. Strzepková , L. Strzepková ,Procházková ,Křížková , Beranová, Randýsková , Sochorová.

31.1.2012 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ / SLEDUJEME ON-LINE
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Volby v Jiříkově na Šluknovsku

Výsledky voleb ve všech městech a obcích na Děčínsku

Varnsdorf – Až ve dvanáctém soutěžním utkání si mohli fotbalisté Varnsdorfu vychutnat vítězství. To jim v důležitém utkání proti Frýdku-Místku vystřelil už ve 4. minutě Fahrudin Durděvič.

Šluknov chce hezčí centrum. Přidá na opravy domů

Šluknov - Majitelé budov mohou o příspěvek žádat do poloviny prosince.

Opava nedala Válečníkům šanci

Opava - Třetí letošní porážku si připsali děčínští basketbalisté. Severočeši nestačili na opavského lídra a prohráli 71:87.

České Švýcarsko - Úpravy se dotkly také Mariiny vyhlídky a Rudolfova kamene.