Po nepovedeném předchozím kole si plným bodovým ziskem v tomto turnaji napravilo reputaci Autocentrum Jílové a vrátilo se tak na stupně vítězů.
Stoprocentně využil domácího prostředí Futsal Varnsdorf, ten však měl na programu pouhá dvě utkání. V jednom z nich si vyšlápl i na dosud neporažené Bumiko Děčín. To kromě této porážky dvakrát vyhrálo a s přehledem hlídá čelo tabulky.

Sokol Bělá a SC Stap Vilémov na varnsdorfské palubovce odehráli smírné utkání, k tomu porazili Turbo a utrpěli jednu porážku, což stačilo k udržení pozic v krajské extralize.

FC Veteráns Želenice jednou vyhrály a dvakrát odešly ze hřiště poraženy. Tři body nestačily k udržení bronzové příčky a Veteráni si tak o jedno místo pohoršili. Tři body získal i SLŠ a SOŠ Šluknov, odehrál však jen dvě utkání a drží sedmou pozici.

Tentokrát nebodovala dvě mužstva. Pro Turbo Děčín, které prohrálo třikrát, to znamená pokles na pátou pozici. To Hezouni Děčín stále čekají na zisk prvního extraligového bodu.

Mužem kola je Jaroslav Šindelář z Varnsdorfu a střelcem kola Ladislav Čurgali ze Šluknova (5 branek).

Následující kolo se odehraje v sobotu 19. ledna od 8 hodin v Libouchci.

4. kolo: Šluknov – Hezouni 10:2, Bumiko – Varnsdorf 1:3, Hezouni – Bumiko 0:7, Varnsdorf – Šluknov 5:2, Bumiko – Želenice 7:0, Vilémov – Bělá 2:2, Turbo – Jílové 1:2, Želenice – Bělá 5:2, Turbo – Vilémov 1:2, Jílové – Želenice 5:3, Bělá – Turbo 1:0, Vilémov – Jílové 4:6.