Zlato vybojovala párová čtyřka starších žáků (Zounek, Němec, Žaba, Vopat, Zdráhal – na snímku) a také Zuzana Strnadová (skif žákyň nad 13 let). Na druhé místo postupně dosáhl dvojskif starších žákyň (Strnadová, Baldinusová), starších žáků (Žaba, Vopat), Lenka Baldinusová (skif žákyň nad 14 let), František Žaba a Daniel Zdráhal (skif žáků nad 13 let). Slavia Děčín pak ještě vybojovala osm bronzových medailí.

Kompletní výsledky VK Slavia Děčín: 

2x žkys (žákyně starší dvojskif)
2. místo - Strnadová Zuzana, Baldinusová Lenka
4. místo - Koupá Aneta, Techlová Natálie

4x+ žcis (žáci starší párová čtyřka)
1. místo - Zounek Zdeněk, Němec Eduard, Vopat Tomáš, Žaba František, Zdráhal Daniel

4x+ žkys (žákyně starší párová čtyřka)
3. místo - Koupá Aneta, Techlová Natálie, Strnadová Zuzana, Baldinusová Lenka, Hajná Klára

1x žkym 12 (žákyně mladší 12 leté skif)
4. místo - Mariana Svobodová

1x jři (junioři skif)
3. místo - Pešek Michal

2x žcis (žáci starší dvojskif)
2. místo - Žaba František, Vopat Tomáš
3. místo - Zdráhal Daniel, Bureš Filip

1x dci (dorostenci skif)
4. místo - Drlík Vincent

2x dky (dorostenky dvojskif)
4. místo - Viktorie Strnadová ve společenství s Brandýsem

4x+ mix žacm/žacs (čtyřa párová mix žactvo starší/žactvo mladší)
4. místo - Vopat Tomáš, Žaba František, Baldinusová Lenka, Strnadová Zuzana

2- dky (dorostenky dvojka)
4. místo - Strnadová Viktorie, společenství s Brandýsem

4x- žcis
5. místo - Žaba František, Zdráhal Daniel, Vopat Tomáš, Němec Eduard, Zounek Zdeněk

1x žkys 14
2. místo - Baldinusová Lenka

1x žkys 13
1. místo - Strnadová Zuzana

1x žcis 14
3. místo - Vopat Tomáš
3. místo - Vopat Eduard

1x žcis 13
2. místo - Žaba František
2. místo - Zdráhal Daniel

4+ žkys
5. místo - Koupá Aneta, Techlová Natálie, Baldinusová Lenka, Hajná Klára, Strnadová Zuzana

1y dky
3. místo - Strnadová Viktorie

2x mix žacs
3. místo - Baldinusová Lenka, Žaba František
4. místo - Hajná Klára, Zdráhal Daniel
3. místo - Strnadová Zuzana, Vopat Tomáš
4. místo - Koupá Aneta, Němec Eduard