Prognózy se naplnily a Lišáci Jílové se stali vítězi veteránské soutěže. Svým soupeřům nedali šanci a všechna tři svá utkání s přehledem vyhráli. V celé soutěži pouze jednou prohráli a jednou remizovali a v konečné tabulce mají dvanáctibodový náskok před druhým Sokolem Bělá. Tomu se naopak nedařilo vůbec a v tomto kole nezískal ani bod.

Naštěstí pro ně měli dostatečný náskok před dalšími soupeři, kteří rovněž nebodovali naplno, a tak se Sokol může radovat z druhého místa.
Bronzová příčka patří obhájci veteránského titulu JK Trans Varnsdorf. Ti v závěrečném kole jednou zvítězili a jednou odešli poraženi. Jedenkrát se radovali v tomto kole z výhry i celkově čtvrtí Rafani Děčín i pátá Rozbuška Boletice. Boletičtí jsou mezi veterány nováčky, a tak jistě v nadcházející sezóně zúročí získané zkušenosti z tohoto ročníku.

Mužem kola byl zvolen Luděk Kulhánek z Lišáků Jílové a střelcem kola je jeho dvanáctigólový spoluhráč Vlastimil Klepsa.
Nutno dodat, že vítěz Czech Pan Veteráns ligy si vybojoval právo účasti na Mistrovství České republiky veteránů. Lišákům Jílové gratulujeme a přejeme hodně štěstí na republikovém mistrovství.

Závěrečné vyhodnocení a vyhlášení výsledků a předání pohárů se koná dne 29. března v restauraci na Kocandě. Účast vedoucího družstva a oceněných hráčů je povinná a pod sazebníkem pokut KŠSF ÚK.

Výsledky V. kola:
RAFani Děčín – Lišáci Jílové 1:13, Rozbuška Boletice – Trans Varnsdorf 2:1, Lišáci Jílové – Sokol Bělá 7:2, RAFani Děčín – Rozbuška Boletice 7:2, Sokol Bělá – Trans Varnsdorf 1:4, Lišáci Jílové – Rozbuška Boletice 7:2.

Nejlepší střelci:
23 – Klepsa (Lišáci Jílové), 12 – Vlček (Lišáci Jílové), 10 – Bořuta (Sokol Bělá), 8 – Svěchota (Rozbuška Boletice), 7 – Skotnica (Trans Varnsdorf), Veselý (Sokol Bělá), Fresser (RAFani Děčín), Michalec (Lišáci Jílové), …

1. Lišáci Jílové 10 1 1 50:22 ⋌31
2. Sokol Bělá 6 1 5 26:28⋌ 19
3. T. Varnsdorf 5 1 6 28:25 ⋌16
4. RAFani Děčín 4 1 7 30:45 ⋌13
5. R. Boletice 3 0 9 20:43 ⋌9

JIŘÍ JEDLIČKA