Základní část ovládlo SK Autocentrum Jílové, jež v tomto turnaji nezaváhalo a po třech výhrách se vyhouplo do čela. Stoprocentní byl i Futsal Varnsdorf, jemuž se podařilo dotáhnout se bodově na třetí Sokol Bělá.

Prozatímní lídr tabulky SK Autocentrum Jílové B jednou v Libouchci prohrál s Varnsdorfem a musel vedení přenechat svým kolegům z „áčka“. Dvě výhry a jednu porážku zaznamenal i Sokol Bělá, jemuž to stačilo k udržení bronzové pozice. Šest bodů vybojoval i Tenis Proboštov a pohlídal si tak svoji účast v bojích o titul.

S bilancí jednoho vítězství a dvou proher odcházely z libouchecké palubovky dva týmy – Eurosport Teplice a Old Stars Ludvíkovice, které si tak zahrají o konečné 6.-10. místo a nezopakují tak loňskou účast v bojích o celkové vítězství.

Posledními bodujícími v tomto kole byli sálovkáři Noty Děčín a SK RAFani Děčín, kteří získali jeden bod za vzájemnou remízu. Bez bodu tentokrát zůstalo SK Dumbo Děčín, jemuž se nepodařilo zopakovat bodové hody z kola předešlého.

Sečteno a podtrženo, o veteránský titul si zahrají SK Autocentrum Jílové, SK Autocentrum Jílové B, Sokol Bělá, Futsal Varnsdorf a Tenis Proboštov. O konečné 6.-10. místo budou hrát Eurosport Teplice, Old Stars Ludvíkovice, Nota Děčín, SK Dumbo Děčín a SK RAFani Děčín.

Na veteránském mistrovství ČR nás budou reprezentovat SK Autocentrum Jílové, Sokol Bělá a pořádající Futsal Varnsdorf.

Mužem tohoto kola byl zvolen Josef Štercl z SK Autocentrum Jílové B a nejlepším střelcem byl osmigólový Petr Havlíček ze Sokola Bělá.
Finálové kolo se odehraje v sobotu 23. února v Libouchci.

VÁCLAV VALŠTÝN