„Celé Mezinárodní hry pořádá Komise pro tělovýchovu a sport Rady města Varnsdorf, skládají se ze tří dnů, kdy se sportuje na mnoha sportovištích a součet ze všech soutěží dává vítěze MLSHM. Atletika byla až třetí den a byla vlastně vyvrcholením celého třídenního klání,“ poznamenal Jan Novota, jeden z organizátorů.

Krom samotné atletiky se ještě zápolilo ve stolním tenise, nohejbale, tenise, florbale, malé kopané a volejbalu.

MLSHM 2011

Atletika

100m chlapci

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. Malina Luboš K. Světlé 11,24s
2. Jonáš Mariánská 11,78s
3. Hejduk Jan K. Světlé 11,90s
4. Spurný Jakub K. Světlé 12,04s
5. Roller Tomáš BGV 12,05s
6. Janoušek Zdeněk Bratislavská 12,10s
7. Vomáčka SLŠ Šluknov 12,13s
8. Löffler Jan Mariánská 12,20s
9. Pohorský Bratislavská 12,30s
10. Knížek OA a SZŠ 12,44s
11. Kalina Radek Bratislavská 12,50s
12. Jánský BGV 12,51s
13. Jarábek Mariánská 12,80s
14. Long Gym. RBK 12,94s
15. Skála Jiří Gym. RBK 13,13s
16. Špička OA a SZŠ 13,16s
17. Mikula OA a SZŠ 13,19s
18. Kavín SLŠ Šluknov 14,90s
19. Wildner SLŠ Šluknov 15,26s
20. Hikyš SLŠ Šluknov 15,90s
21. Libotovský BGV 24,00s


400m chlapci

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. Malina Luboš K. Světlé 53,40s
2. Škuthan Karel Mariánská 56,90s
3. Makyš Ondřej K. Světlé 58,70s
4. Motl Ondřej Gym. RBK 59,26s
5. Lehroch Vojtěch BGV 1:00,30s
6. Kokta Ondřej Gym. RBK 1:00,54s
7. Ludvík Vojtěch BGV 1:01,51s
8. Falout Matouš Gym. BRK 1:02,73s
9. Kopecký Jakub BGV 1:02,91s
10. Varga OA a SZŠ 1:03,01s
11. Fučík Mariánská 1:04,60s
1500m chlapci

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. Ludvík Vojtěch BGV 4:30
2. Kolda Jaroslav K. Světlé 4:54
3. Petrásek Lukáš Gym. RBK 5:04
4. Müller Jan K. Světlé 5:08
5. Jarábek Mariánská 5:15
6. Mikula OA a SZŠ 5:18
7. Klouček Mariánská 5:24
8. Svoboda Pavel BGV 5:39
9. Marek Petr K. Světlé 5:42
10. Čiháček David BGV 5:45
11. VU Mirek Gym. RBK 6:16
12. Hikyš Marek SLŠ Šluknov 6:23
13. Štěpánek SLŠ Šluknov 6:26
14. Hovorka Rudolf Bratislavská 6:32


Výška chlapci

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. Vu Mirek Gym. RBK 169cm
2. Lehroch Vojtěch BGV 169cm
3. Škuthan Karel Mariánská 161cm
4. Řípa Marek Gym. RBK 161cm
5. Křížan SLŠ Šluknov 157cm
6. Tomáš SLŠ Šluknov 157cm
7. Janoušek Vojtěch BGV 157cm
8.-9. Kuba OA a SZŠ 153cm
8.-9. Trefný Bratislavská 153cm
10. Jánský Jakub BGV 153cm
11. Baloun Mariánská 153cm
12. Papič Stojan Mariánská 149cm
13. Ticháček Gym. RBK 149cm
14. Štefan K. Světlé 145cm
15. Habr K. Světlé 145cm
16. Kindermann K. Světlé 145cm


Dálka chlapci

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. Hejduk K. Světlé 589cm
2. Dat Martin Gym. RBK 546cm
3. Červinka Jan BGV 536cm
4. Spurný Jakub K. Světlé 533cm
5. Jonáš Mariánská 532cm
6. Kavín SLŠ Šluknov 526cm
7. Janoušek Bratislavská 520cm
8. Roller Tomáš BGV 519cm
9. Křížan SLŠ Šluknov 517cm
10. Phan Mariánská 506cm
11. Tomáš SLŠ Šluknov 492cm
12. Vodička Jiří BGV 486cm
13. Pohorský Bratislavská 482cm
14. Skála Jiří Gym. RBK 476cm
15. Špička OA a SZŠ 475cm
16. Kalina Bratislavská 464cm
17. Slanina OA a SZŠ 463cm
18. Bambas Mariánská 453cm
19. Bůbela K. Světlé 440cm
20. Long Gym. RBK 435cm
21. Pávek Bratislavská 432cm


Koule chlapci

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. Paštika Jan Gym. RBK 13,34m
2. Janoušek Vojtěch BGV 12,55m
3. Kokta Ondřej Gym. RBK 11,34m
4. Špaček K. Světlé 11,07m
5. Hobza K. Světlé 10,86m
6. Moravec Bratislavská 10,77m
7. Čangel Mariánská 10,54m
8. Veselý Tomáš BGV 10,38m
9. Mikel Antonín Gym. RBK 10,17m
10. Lukeš SLŠ Šluknov 10,14m
11. Varga OA a SZŠ 10,02m
12. Lakatoš Bratislavská 10,00m
13. Meissner Mariánská 9,79m
14. Vodička Jiří BGV 9,76m
15. Pertl SLŠ Šluknov 9,67m
16. Krumlovský SLŠ Šluknov 8,97m
17. Kovařík K. Světlé 8,80m
4x100m chlapci

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. K. Světlé 47,20s
2. Mariánská 49,82s
3. BGV 50,48s
4. Bratislavská 50,80s
5. Gym. RBK A 50,88s
6. Gym. RBK B 51,98s
7. SLŠ Šluknov 52,00s
8. OA a SZŠ RBK 53,80s


60m dívky

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. Váňová Markéta BGV 8,03s
2. Králová Denisa Gym. RBK 8,15s
3. Hamplová Tereza BGV 8,20s
4. Ulvrová Nikola BGV 8,45s
5. Tran Thuy Linh Gym. RBK 8,57s
6. Tejnarová OA a SZŠ 8,90s
7. Pham Thi My Hanh Gym. RBK 8,95s
8. Picková Eva Bratislavská 9,01s
9. Kazberková OA a SZŠ 9,11s
10. Skopalová Markéta Bratislavská 9,39s
11. Riedlová Renata Bratislavská 9,93s
12. Hlinková OA a SZŠ 10,19s

200m dívky

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. Váňová Markéta BGV 26,80s
2. Špičková Kateřina BGV 29,40s
3. Kabeláčová Petra BGV 29,89s
4. Šinkorová Hana Gym. RBK 30,00s
5. Školoudová OA a SZŠ 30,10s
6. Mouleová Irena Gym. RBK 31,39s
7. Bačiková Marcela Bratislavská 33,90s
8. Hadarová OA a SZŠ 34,90s
9. Švejcarová Eva Bratislavská 35,18s


800m dívky

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. Forgáčová Daniela BGV 2:38
2. Špičková Kateřina BGV 2:39
3. Matějčková Eva Gym. RBK 2:40
4. Kabeláčová Petra BGV 2:41
5. Radová Zuzana Gym. RBK 2:52
6. Lhotáková Anežka Gym. RBK 2:57
7. Petrová OA a SZŠ 3:08
8. Kohoutková Silvie Bratislavská 3:33
9. Vasová Dominika Bratislavská 3:49


Výška dívky

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. Šinkorová Hana Gym. RBK 146cm
2. Scholzeová Lenka BGV 139cm
3.-4. Smrčková Monika BGV 135cm
3.-4. Škvorová Bára BGV 135cm
5. Tejnarová OA a SZŠ 135cm
6. Petrová OA a SZŠ 131cm
7. Lhotáková Gym RBK 123cm
8. Šchmiedlová Bára Bratislavská 123cm
9.-10. Pham Thi My Hanh Gym. RBK 115cm
9.-10. Švejcarová Eva Bratislavská 115cm


Dálka dívky

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. Řeháková Petra BGV 453cm
2. Tran Thuy Linh Gym. RBK 448cm
3. Ulvrová Nikola BGV 423cm
4. Králová Denisa Gym. RBK 414cm
5. Hamplová Tereza BGV 413cm
6. Michalinová J. Gym. RBK 413cm
7. Kazberuková OA a SZŠ 395cm
8. Školoudová OA a SZŠ 394cm
9. Skopalová M. Bratislavská 378cm
10. Picková Eva Bratislavská 330cm

Koule dívky

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. Smrčková Monika BGV 9,25m
2. Bačiková Bratislavská 9,15m
3. Riedlová Bratislavská 8,45m
4. Lorencová Bratislavská 8,23m
5. Holišová Gym. RBK 8,20m
6. Pokorná Kateřina BGV 8,16m
7. Ryšavá Lenka BGV 8,00m
8. Lachmanová Gym. RBK 7,48m


4x60m dívky

Pořadí Jméno a příjmení Škola Výkon
1. BGV 54,22s
2. Gym. RBK A 57,22s
3. OA a SZŠ RBK 59,30s
4. Bratislavská 1:03,63
5. Gym. RBK B 1.06,11