Kmotrovství přijali tři známé osobnosti z hudebního světa - zpěvák Peter Pecha, držitel ceny Thálie, křehká zpěvačka Genny Ciatti, hudebník Tokhi. Všechny spojuje samozřejmě muzika, divadlo, ale také neustálé cestování a touha po troše toho adrenalinu za volantem, který určitě o prázdninách s Ollie na jejím tréninku zažijí. Kmotrovství se ujal také fotograf Ondřej Záruba, který se na knize podílel a Štěpán Kiš za BIG Shock. Je to partner, který Roučkovou provází od jejích prvních závodnických startů.

Křest rozhodně nebyl žádná nuda. A víte, čím se křtilo? No přeci pískem z Dakaru, který postupně vypadával z úžasného stroje CAN AM Mavarick 1000, se kterým sympatická sportovkyně z Děčína absolvovala svůj druhý závod v poušti.

Každý, kdo dorazil, mohl naslouchat skvělým zážitkům, které na tak velkém závodu nejsou vždy příjemné, ale o tom už je nejtvrdší závod světa. „První Rallye Dakar převrátila můj závodní život naruby. Už odmalička jsem sledovala tento nejnáročnější závod planety. Inspirovaly mě kariéry úspěšných světových závodnic, které se nebály do tohoto dobrodružství jít. Na své čtyřkolce jsem dosáhla všeho, co šlo,“ prozradila Roučková.

Stala se totiž mistryní České republiky, Německa, mistryní Evropy a Dakar byl další logickou metou profesionální závodnice, kterým si splnila dětský sen.